Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyit lehet keresni az...

Mennyit lehet keresni az Amwayben, ha 15%os törzsvásárlói státuszban van valaki?

Figyelt kérdés
2009. dec. 9. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Az Amway még létezik? Jéééé
2009. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
en mar nem kinlodok ilyesmivel,dragak a termekek,es k**a nehez el adni.
2009. dec. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,még létezik.M.o.-on kb. 55E fővel!De nem én leszek a 55001-ik.Csak azért érdekel ,mert az egyik ismerősöm azzal vakít,hogy havi több 100E bevétele van belőle(közben pedig szoclakásban él és egy lepukkant 20 éves mercivel jár...)Szóval csak kíváncsiságból kérdeztem.De köszönöm a válaszokat!
2009. dec. 10. 09:20
 4/6 anonim válasza:

a bevétel nem egyenlő a keresettel !

magánvállalkozóként lehet csak pénzt kivenni belőle, és minden költség ( adó,tb, nyugdíj, üzemanyag költség,minden más költség )levonásra kerül belőle, tehát 100 000.-ft-ból ,cc: marad 15-25 000.-ft tisztán !

és még akkor is ,csak érvényes vállalkozói engedéllyel veheted ki a lóvét :)

2009. dec. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszólóak köszönöm az infót!!!Vállalkozói az biztos,hogy nincs neki(de amnenniyre tudom még TB-t sem fizet,csak linkel).Tudom,hogy csak pontokat kap,de nem tudom ,mennyit.Az is OK,hogy ilyenkor a legnagyobb bevételt az árrés jelenti,de viszont azt már nem tudom,hogy ezen a 15%-os szinten az mennyit jelenthet.Csak kb...?
2009. dec. 16. 08:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Kereshet 0-t is meg 350.000 Ft-ot is vele. Az üzleti struktúrától függ.

Ha bruttó 100-120eFt a bevétele, az nagyjából tipikus.

Ha a formalitáshoz ragaszkodunk, akkor a 15%-os törzsvásárló semmit nem "keres", hanem a fenti összeget levásárolhatja. Ha valaki rendszeresen ennyit keres, mindenképp érdemes kiváltania a vállalkozóit vagy céget alapítani. Ebben az esetben ez a céges számláján bruttó bevételként jelentkezik.

2010. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!