Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hol és hogy lehet a személy...

Hol és hogy lehet a személy és vagyonőri kamarai tagságit kiváltani?

Figyelt kérdés
5 éve elvégeztem egy tanfolyamot megvan az OKJ-s vizsgabizonyítványom magyarán megvan a szakmám. de azóta 5 éve hozzá sem szagoltam ehez a fajta munkához. Most kaptam egy jó lehetőséget de nincs kamara tagságim. Hol kell Pesten kiváltani milyen feltételek kellenek hozzá és mik a költségei?
2009. dec. 10. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:

országos:

[link]

Bp.:

[link]


ha most akarsz tag lenni fél éves Kamarai tagsági díjat, és a regisztrációs költséget kell megfizetni

2009. dec. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

konkrét, költségek:

[link]

2009. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
bocs! az első válasz, első linkje, nem a kérdésre szóló válaszra vezet!!!
2009. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

az Országos Szervezet jó Linkje:

[link]

2009. dec. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1. Regisztrációs díj 2.300.-Ft

2. Alap tagdíj, fél évre: 2800. -Ft

2009. dec. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2009. dec. 10. 12:40
 7/9 anonim ***** válasza:

Szakmai felelősségbiztosítás: 10 ezer forint /év.


A kamarai regisztráció során a rendőrségre is el kell látogatnod majd, de nem tudom kell-e ott fizetned.


Illetve mostanában egyre többet hallani, hogy egyéni

vállalkozóként alkalmaznak vagyonőröket. Ez természetesen további költségeket vet fel.

2009. dec. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lakcímkártya szerint illetékes, Kamarai irodát felkeresve, ügyfélfogadási időben,

Feltételek: Személyi ig., Lakcím kártya, érvényes Személy és Vagyonőri igazolvány... ezek kellenek, max. fél óra alatt kezedben van a Kamarai tagsági igazolvány. (az esetékes regisztációs, és tagdíjjat is ott a helyszínen kell befizetni, kp-ben.

2009. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

most olvasva újra a kérdést, csak az OKJ-s bizonyítványod van meg??

ez esetben az első lépés a lakóhely szerinti Rendőrkapitányságon, igényelni a Személy és Vagyonőri igazolványt. Ehhez ott, be kell mutatnod az eredeti OKJ Bizonyítványt, és a kérelemhez csatolni a Bizonyítvány, Közjegyző által hitelesített másolatát.


[link]

2009. dec. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!