Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy szerezzek pénz gyerekként?

Hogy szerezzek pénz gyerekként?

Figyelt kérdés

Kérem most senki ne írjon olyat hogy örülj ami van meg hülye gyerek stb.hanem csak is kultúrált válszokat kérek. Diák munkát magyar országon legfőbb 14 évesen szinte lehetetlen vállalni, ami meg a másik hogy a szüleimtől nem tudnék pénzt kérni mert apám keres úgy 250 ezer körül és még így is úgy akar élni mint valami hajléktalan azután meg rájön az 5 perc és kidob hülyeségekre 200 ezer forintot. Anyám meg úgy 150 ezer körül keres és egyszerűen az apám mivel takarékoskodik ezért anyám az összes pénzét rá költi mert mit tudom én tényleg nem tudom miért már több mint 2 éve megy ez a körforgás és néha örülünk ha van betevő falat a hónap végére. Még azt sem lehetne mondani hogy hú de luxus környéken élünnk hanem az a kitűnő nyócker közepében. Míg én halálra dolgozom magam a suliba csúfolnak alig van barátom de ezeknek ellenére 4-es tanuló vagyok szüleim ezt még le sem szarják finoman fogalmazva.


14/F



2014. febr. 23. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Gyűjts boros üvegeket vagy színesfémet.
2014. febr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt inkább meg hagyom 8.kerület többi kedves lakosának.
2014. febr. 23. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:
38%

Akkor gyűjts valahol sok diót törd meg, vannak bizonyos cukrászdák ahol felvásárolják.


Hirtelen tényleg nincs jobb ötletem. De ha ennyire "finnyás" vagy, nem kötelező neked pénzt keresni...

2014. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
22%
Ha ott barátokat akarsz mutasd meg, hogy te vagy a főnök.. (Ha b*zdmegolnak b*zdmegolj vissza ha ütnek üss vissza és ne kötöszködj!) így egy kis tiszteletet majd nagyobat is kilehet vívni .
2014. ápr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Julia22 válasza:
81%
15 évesen, már van diákmunka. És tehetsz ki plakátokat, egy telefonszámmal, hogy fűnyírást, ha értesz a gyerekekhez, akkor gyerekvigyázást válalsz. Egyéb ilyesmi. Mivel fiú vagy nem ajánlom a házimunkát, de az is egy esély. Én is ezt csinálom. Sok sikert!
2014. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
19%
Lopjá a szüleidtől azt cs
2015. júl. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Sok hülyeséget írtak eddig.

Azt kell csinálni, hogy házilag csinálsz mindenfélét, és eladod. Vagy, ha nem akarsz ennyit fáradozni, csak vegyél valamit, és add el az osztálytársaidnak dráfábban. Én is ezt csinálom! Lányoknak jegyzetfüzetet, és karkötöt, fiúknak pillangókés szerü ceruzát adok el.

2019. febr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kristóf2010 válasza:

Szerintem árulj limonádét, én is csinálom.igaz engedély nélkül de te szerintem tudsz szerezni.ha ez megvan akkor csinál töbféle árut,had

Érezze a vevő hogy van miből választania.Csinálhat kicsit édeset savanyút stb.

2021. aug. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!