Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha megszűnik az expressz, hol...

Ha megszűnik az expressz, hol lehet legális erotikus munka hirdetéseket feladni? Akár ingyenesen akár fizetősen.

Figyelt kérdés

#hirdetés #apróhirdetés #erotikus munka #külföldi erotikus munka
2014. márc. 27. 12:57
 1/8 SzarvasLászló ***** válasza:
60%
A jófogás.hu vette meg, oda mennek át a hirdetések.
2014. márc. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
dugjmost.hu
2014. márc. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! a jógfogáson sajnos nem lehet erotikus-hirdetést elhelyezni. Én olyan apróhirdető oldalakat keresek, mint pl az www. erotikusmunka.info ahol erotikus munka ajánlatokat lehet feladni/keresni. Mert az expressz ebben volt erős
2014. márc. 28. 07:34
 4/8 kopaszzs válasza:
elég bíztató lehetőségeket találtam ezen az oldalon: [link] de valójában itt is minden az erotikusmunka.info oldalra mutat :)
2014. márc. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 kutyafule válasza:
Sziasztok, én találtam egy viszonylag új oldalt, úgy látom kifejezetten erotikus munka hirdetésre jött létre: www.erotikus-munka.eu lehet ingyen is hirdetni, a kiemelés már pénzbe kerül, nekem bejött:)
2014. ápr. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ViktorSwiss válasza:
Mi nemrág találtuk meg a www.red-life.net oldalt, ott fizettünk be prémium hirdetést és bevált. Van ingyenes hirdetés feladás is, aki nem akar költeni, de a legtöbb jelentkezőt persze a fizetett hirdetések hozzák, mint a startaprón is. Azt is használjuk, de nem nagyon jön senki onnan sajnos.
2014. aug. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
sziasztok, találtatok már a red-life.net oldalon kívül más hirdetőoldal a erotikus munkára? Minden ötlet jöhet, köszi
2014. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 AndikaBlondy válasza:

Amiket írtatok azok közül ahol tényleg találtam munkát is az erotikusmunka.eu , az expressz szintjét szerintem megközelíti még, ha nem is olyan. A többi csak magának keres lányokat !!! a startapro.hu -n még talán - talán, a tlap.hu fórumon ott is van sok ajánlat, de eddig még sok jó abból sem származott. SwissViktor már mindenhol ti vagytok, nem fáradtatok még el ? , de komolyan nem veszítek észre, hogy senki sem foglalkozik veletek és gyártjátok a sok swiss hülyeséget ;)


Pusza Andika

2014. dec. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!