Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Egy napos/több nem bejelentett...

Egy napos/több nem bejelentett kemény/akármilyen fizikai munka, gyorsan kell pénz, mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tehát, fizikai munkát kéne végeznem, rakodás vagy egyéb, úgy hogy a munka végén meg is kapjam a pénzem, nem hó végén! Lehet több napra szóló is!!


Sajnos anya minimálbérért dolgozik, apukám elhunyt 8 éves koromban, én meg középsuliba járok, most csütörtöktől szünet van, ezalatt dolgozni szeretnék!

Abszolút be tudok illeszkedni, jó fizikumban vagyok (kicsit kövér, de mellette karra, hátra, lábra erősítek)

Bérletre és zsebpénzre gyűjtök!


Egyébként értek a számító gépekhez, a takarításhoz, és a munka gépekhez (nem jármű, hanem fúró, flex stb...)


Ne kövezzetek meg, már nem bírom, hogy a aldiban vett 249 forintos pizza a napi étrendem! :/



#munka #fekete #pénz #kemény fizikai #rövid távon.
2014. ápr. 13. 22:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Kicsivel több mint fél éve múltam 18 éves
2014. ápr. 13. 22:53
 2/4 anonim ***** válasza:

Elég szomorú, hogy ilyen sorsod van. Tudom buta kérdés, de diákmunkát próbáltad, vagy esetleg hétvégén árufeltöltés?

A fekete munkát elég keményen büntetik, így ma már nem is annyira jellemező. Persze biztosan van, de a neten nem találsz.

Kár, hogy nem Augusztus környékén vagyunk, mert pár nap munkát tudnék neked, adni.

Itt nézz szét hátha:

[link]

2014. ápr. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyáltalán az ország melyik részében laksz?
2014. ápr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, ezt kifelejtettem, Budapesten. De többet már csak privátban tudok mondani.
2014. ápr. 14. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!