Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nemzetközi mobil lottón...

Nemzetközi mobil lottón kisorsoltak és nyertem? átverés? Lehúzhatnak pénzzel? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

ma reggel jött egy sms a +44752*****77 számról a következő angol szöveggel:


your mobile number has been selected as the winner of 750,000 in National Mobile raffle. Ref: UK/hu+36. To claim e-mail: {és itt egy e-mail cím}


mi ez? próbáltam rákeresni, mielőtt ide kiírtam, de ilyet, hogy nemzetközi mobil lottó/national mobile lottery, nem dobott ki.


nem adtam meg semmi idióta nyeremnyjátéknál a számom, neten sem adtam ki senkinek.



2014. máj. 18. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:

igen, kamu


mit tegyél? semmit. ez a lehető legjobb megoldás

2014. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nyilván nem válaszolok sms-ben, és e-mailt sem küldök.


de a kártyámról nem tud pénzt levonni, vagy vmi plusz költséget rádobni a telefonszámlámra?

2014. máj. 18. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:

"nem adtam meg semmi idióta nyeremnyjátéknál a számom, neten sem adtam ki senkinek."


+ gondolom semmit nem is játszottál, akkor mégis hogy nyerhettél volna???


Töröld ki azt aludj tovább. Én is kaptam már ilyet, erre ébredtem hajlani 3kor -.-'

2014. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!