Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Csak akkor lehet sorsjegyen...

Csak akkor lehet sorsjegyen nyerni ha a három betű azonos?

Figyelt kérdés
Ugye minden kaparós sorsjegyen el van rejtve 3 betű. Csak akkor lehet nyerni ha a három azonos? Olyan volt, hogy 2 azonos egy nem még is nyert a sorsjegy lekaparás után?
2014. jún. 10. 21:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
5%

Édes jó Istenem. Mennyi az IQ-d?

Egyáltalán nem biztos, hogy betűk vannak a sorsjegyen, s nem mindegyiken három azonos nyer.

Kérdezd meg, mielőtt veszel egyet, vagy olvasgasd el a megvettet.

2014. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
#1 tévedsz, csak a 3 azonos betűs nyerő - el van rejtve mindenféle sorsjegyen 3 betűkód, ha nem azonosak, akkor nem nyert, ha azonosak, akkor nyert, attól függ, az összeg és a betűk típusa meg össze van rendelve - le se kell kaparni a sorsjegyet végig, ha a 3 betű megvan
2014. jún. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
6%
Nem, nem tévedek, mert van amelyiken számok vannak, van olyan, amelyiken kis piktogramok. És olyan is van, amelyiken csak egy nyereményösszeg van, illetve hogy bocsika, most nem.
2014. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem érted, van pl a Fáraók kincse ott mikor lekaparod a számaidat el van rejtve 3 betű, na azokat kérdeztem. Minden sorsjegyen van 3 betű amik el vannak rejtve.
2014. jún. 10. 23:57
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

"Nem, nem tévedek, mert van amelyiken számok vannak, van olyan, amelyiken kis piktogramok. És olyan is van, amelyiken csak egy nyereményösszeg van, illetve hogy bocsika, most nem."


nem a piktogrammokról meg hasonlókról beszél a kérdező, hanem a nyereményazonosító kódról, ez nyerőosztályonként azonos pl ha 3 N jelölés van rajta, akkor nyert, ha 2 D meg egy W, akkor nem

2014. jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

pl: "Nyereményazonosítás, nyereményjogosultság


A nyereményazonosítás a sorsjegyen – a kaparóréteg alatt – található kétféle kód: egyedi

nyereményazonosító kód és kiegészítő kód segítségével történik. Az egyedi

nyereményazonosító kód minden sorsjegyen különböző, a kiegészítő kód

nyerőosztályonként azonos.

"

[link]


és még csak nem is jól mondtam kiegészítő kódnak hívják a nyereményazonosító a 4 jegyű számsor.

2014. jún. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
8%

ma 00:17!


A kérdésben ez áll: MINDEN kaparós sorsjegy.

a Fáraók kincsét csak a válaszaim után írta, s nyereményazonosító sincs a kérdésben.

2014. jún. 11. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
56%

Én nyerő négyes meg édenkert, meg kabal nevű kaparóst szoktam venni és ha nyertem, mindig 3 egyforma betű volt a kaparófelület alatt. pl 3 T betű, 3 Y..amikor N, V,E jött ki, akkor nem nyertem semmit.

A legnagyobb nyereményem eddig 1000 Ft volt...

2014. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
86%

#1: na és neked mennyi az IQ-d? Még a kérdés értelmezése is nehézséget okoz számodra.

Szánalom.

2014. dec. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
50%

Különös hogy mindenki megértette a kérdést csak te nem első.

Állítolag úgy van hogyha 3 azonos szám van , de van amin betű is van .Viszont én már nyertem bukszán úgy hogy nem voltak azonosak , ...

2015. nov. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!