Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy képtelen...

Lehetséges, hogy képtelen vagyok a munkahelyen dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem tudom, hogy mással is előfordult-e, de az utóbbi időben képtelen vagyok a munkahelyemen dolgozni. Demotivált vagyok, megcsinálom a minimumot és ennyi. Amúgy facebook, 444.hu, stb.


Ha viszont valami csoda folytán lehetőségem van arra, hogy Home Office dolgozzak, akkor hihetetlenül hatékonnyá válok. Minden feladatot nagyon gyorsan és pontosan megcsinálok.


Nem tudom, hogy mi lehet az oka, és hogyan ültethetném át ezt a dolgot a munkahelyemre is.


2014. júl. 1. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Szimplán életképtelen vagy. De nem tehetsz rólad a szüleid neveltek ilyenre.
2014. júl. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán váltanod kellene. Van aki "megfullad" egy kötött irodai légkörben, viszont szárnyal, egy kötetlen munkaidős, aktívabb, kreatívabb munkakörben. Ezért nem vagy hibás, ilyen típus vagy. Ezért mindenképp jobban jársz, ha készségeidnek megfelelő munkakört választasz!
2014. júl. 1. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj olyan munkahelyre ahol dolgozni kell, és nem csak tili toli megy...
2014. júl. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!