Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata...

Van valakinek tapasztalata diákmunkával? Érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 11. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Ha rám hallgatsz nem! messze el kell kerülni ezeket a kókler cégeket, csak lehúzgálásra mennek!

egyszer hozott össze a sors egy diákszövetkezettel bementem hogy meló kéne mondták mennyi, hogy, mondom az nem sok, adjnaka többet, mondták nem tudnak, mondtam na jol van akkor, aztán kimentem 1 napra megadtak egy cimet, bogyokat kellett szedni, de az egyh etes vadi uj Zara cipöm tiszta homok meg sár lett, mondhatni dobhattam kukába! 40 ezer forintos károm keletkezett!!

Plusz azóta viszket a fejem lehet valami tetvet összeszedtem ott a semmi közepén, meg sok volt a "paraszt" is! egy normális gyerek se volt!

És ezért kaptam valami 3000-et talán nem tudom! többet én sose mentem nem is fogok.

2014. júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
ez is anyám miatt van mondta tudjam emg milyen a munka.. hát megtudtam, soha többet az tuti! inkább kijárom az OKJ-t becsületesen mert én vinni akarom valamire nem ugy mint a csövesek akik nem tanultak
2014. júl. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

hát mit ne mondjak nekem is volt szerencsém egy diákszövetkezethez

nagy nehezen sikerült kicsikarni belőlük egy nettó 90 ezer forintot ígérő munkaszerződést, mosodába kellett szaros- hugyos bugyikat betenni mosó-illetve szárítógépekbe


már az első nap ráfojt az 50 forintos tesco hipo a 35 ezer forintos gucci krémszínű vászonnadrágomra... meg a kezem kiszáradt a sok törölköző illetve köntös hajtogatása miatt


arról nem is beszélve hogy a román-cigány sendégmunkás kollégák irgalmatlanul és elviselhetetlenül büdösek voltak szóval 1 nap után otthagytam

2014. júl. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
volt ott egy gyerek beakart fenyiteni ö kapja meg a munkát de végül visszacspott mert végül is én kaptam egy eszméletlen jo munkát igy lettem vezérigazgató helyettes alig 17 évesen diákmunkásként
2014. júl. 11. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
83%
Ember ti kik vagytok? 40 ezres cipő, 35 ezres nadrág WTF? Azt hiszitek ilyenekben kell menni dolgozni? Ott nem azt nézik hogy nézel ki, hanem hogyan dolgozol. Ahogy elolvastam itt a hozzászólásaitokat felébredt a nejem a röhögésemtől. Én is "paraszt" vagyok a ti szemszögetekből, mert Sz-Sz-B megyei vagyok, de mégis napi 8 órában ügyvéd vagyok a saját cégemnél. Én is a "parasztok" közt tanultam meg dolgozni, apámmal minden áldott Szombat és Vasárnap reggel 6-kor keltünk és 2-ig munka. Ott tanultam meg én is küzdeni és megbecsülni a pénzt (nagy ritkán kaptam kis zsebpénzt) Az érzés mikor 10 évesen az 50 kilós zsákot kellett cipelnem, és apám végig ott állt, bíztatott, felbecsülhetetlen.Kíváncsi leszek mi lesz belőletek, kis anyuci-apuci által eltartott nyápicokból.
2014. júl. 11. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az első négy hozzászólás nyilván nem volt komoly, ne húzd fel magad...
2014. júl. 11. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!