Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Emelt díjas sms szolgáltatás...

Emelt díjas sms szolgáltatás lehetséges magánszemélyeknek? Ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Mint magánszemély, üzemeltetek egy játékszervert, ehhez szeretnék emelt díjas sms támogatást társítani.

Több helyen írták, hogy az összegyűlt összeget csak számla ellenében fizetik ki. Én mint magánszemély ki tudok állítani számlát? Ha igen hogyan működik ez? Nem vagyok jártas ebben a témában, ezért remélem van aki tud nekem segíteni. A segítséget előre is köszönöm!



2014. aug. 12. 00:22
 1/4 anonim válasza:

Heló!


Felejtsd el, pl régen warez oldalt csinálhatott akárki, gondolom most is van (elsősorban ingyenes) tárhelyszolgáltatóknak ilyene (ingyeneseknél is lehet fizetni rendes csomagért), régen uw.hu, atw.hu-n is lehetett és a bruttó 300 Ft-os sms-ből kemény 70 Ft-ot kaptál meg. Csinálj Paypal fizetést, könnyen programozható, egy középiskolás meg bírja csinálni. Paypalon lehet fizetni bármilyen bankkártyával, nem kell paypal regisztráció hozzá. Vagy "bliccelsz" az apehnél (nem ajánlott) és nem könyveled, vagy simán könyveled mint egy bankszámlát (erről magyarul is van a paypalon egyébként info). Ha a 10-14 éves korosztály a célcsoport, hogy anyuci pénzükből küldjék az előfizus szifon 12-ről a drága sms-eket akkor viszont tényleg meg tudod oldani. Hirtelen csak egy SMS-es oldal jutott eszembe, ilyen áron tolják:



Időtartam PayPal SMS

1 hónap 700 Ft 800 Ft + ÁFA (1016 Ft)

3 hónap 1400 Ft 1600 Ft + ÁFA (2032 Ft)

6 hónap 2500 Ft -

12 hónap 4000 Ft 4000 Ft + ÁFA (5080 Ft)


Szóval lehet annyira nem vészes. (első szám a paypal, utána meg az esemes, marketing is van benne)

2014. aug. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez melyik oldal?
2014. aug. 12. 05:40
 3/4 A kérdező kommentje:

A PayPal átutalással nem lenne probléma, viszont a célközönség igen vegyes. Több a fiatalabb korosztályú, így az emelt díjas sms lenne a legegyszerűbb megoldás.

Sokaknak az idősebb korosztályból sincsen még bankszámlája / paypal-ja.


Nem szeretnék trükközni, az adót is befizetem, csak nem tudom hogy működnek az ilyenek.. Támogatásként jönnének az összegek, így nem szolgáltatást vásárolnának meg, nem tudom ebben az esetben milyen adószabályok vonatkoznának rám..

2014. aug. 12. 21:28
 4/4 anonim válasza:
magánszemélyként nem lehet emeltdíjas sms szolgáltatást indítani, de nagyon szívesen segítünk abban hogy hogyan tudod megoldani a legkönnyebben: emeltdijassms .hu
2016. nov. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!