Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehet itt online pénzt keresni...

Lehet itt online pénzt keresni? (részletek lent) Valaki próbálta már esetleg? Vagy tud valamilyen más bevált módszert ajánlani?

Figyelt kérdés

Találtam egy oldalt ami viszonylag megbízhatónak tűnik,de semmiképpen se kezdenék bele kívülálló vélemény nélkül.

linkelem:

[link]

van egyáltalán bármilyen bevált online pénzkeresési lehetőség?



2014. aug. 22. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez is kamu...
2014. aug. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Odesk, freelancer.... az ilyen oldalakon valban tudsz pénzt keresni, amit te írtál, azok csak átverések.
2014. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Figyelem! A Pénzkerés.us oldalon bemutatott módszereket mindenki csak saját felelősségére használja! Ezekért az oldal üzemeltetője semmilyen garanciát és felelősséget nem vállal! Az oldalon közölt tanácsok, tippek a szerző és a megszólalók véleményét tükrözik, és nem minősülnek befektetési tanácsnak, ajánlatnak. Az OpcióKereskedés komoly kockázattal jár ezért csak olyan pénzzel kereskedj aminek az esetleges elvesztését meg tudod engedni magadnak anyagilag!"

Opcio, vagyis tözsde. Tözsdén pedig biztos haszon NINCS.

2014. aug. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Az utolsót pedig én is láttam. :)
2014. aug. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!