Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valaki le tudná írni pontosan,...

Valaki le tudná írni pontosan, hogy a spórolj.eu értékesítő munkatársaként mi a feladata a munkavállalónak, illetve mennyi a bérezés?

Figyelt kérdés

2014. aug. 25. 09:52
 1/3 rkaitg válasza:
Dolgozol 12 órát miközben 4 órával vagy bejelentve. Ezt mind ötvenezer forintért, ha éppen szerencsés hónapod van akár nyolcvanezret is megkereshetsz. 2 hetente különböző városokba visznek 'vállalkozásokhoz'. Mész egész nap a semmiért. Mondanak hatalmas lelkesítő szavakat, meg az úgynevezett manager mennyire vitte. Huszonéves műmájerek adják elő magukat. Nem mondom, hogy reggel a 'játékok' mennyire rosszak, de én nem ajánlom. Szebben is meg lehet fogalmazni, adnak neked önbizalmat, tudsz az emberekkel utána beszélni és hasonlók, de a lényegen nem változtat.Ha nem köpöd ki a lelkedet is semmit nem fogsz keresni.
2014. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Most járt itt nálam két szerencsétlen, negyed órát szónokoltak nekem öltönyben, nyakkendőben a 40 fokban. Látszik a betanult szövegük: a nevemen szólítottak többször is, egész jó a rábeszélő képességük, elmondanak minden szépet és jót az egészről, gondolom kaptak kiképzést előtte. Sajnálatukra nem vettem meg a kuponfüzetet.
2015. júl. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Csatlakozom a 13:17.-es hozzászólóhoz, nálam is most voltak, szépen elmondták, hogy mennyire jó az amit kínálnak. 2 fiatalember, öltöny, nyakkendő, 40 fok - mind stimmel.

Nem irigylem őket, dolgoznak, pénzt akarnak keresni.

Nem voltak tolakodóak, bár nálam eleve el van vágva az üzlet, ha csak úgy beesik valaki az ajtón és valami remek ajánlattal traktál. Egyszerűen nem hiszek az ilyesmiben.

Ráadásul szerintem megalázó az értékesítőnek így kuncsaftot kergetni. 20 éve még lehet, hogy nem volt visszatetsző, de ma már igen. Aki teheti, válasszon más jellegű munkát, mondom ezt úgy, hogy tudom, hogy nem szórakozásból csinálják, hanem tisztességes módon meg akarnak élni.

2015. júl. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!