Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a teendő ha összecserélte...

Mi a teendő ha összecserélte a posta a csomagokat?

Figyelt kérdés
Feladtam 2 csomagot egyik 65000 másik 25000 a postán töltöttük ki az adatokat stb majd amit kinyomtattak később ragasztották rá és felcserélték a felragasztást. A nagy 25000res csomagom ment arra a cimre 6500ért ahova a másiknak kellett volna és forditva. MI a teendő ilyenkor? a nagy csomagot átvették ő szólt hogy nem okés. A posta gondolom ingyen átszállitja a csomagokat?! Megvan a feladási papir. Irtam is nekik.

2014. szept. 5. 17:12
 1/1 anonim válasza:
Semmi nem lesz ezt neked kellett volna ellenőrizned. Ontázheted magadnak sajna ugyanígy jártam és semmi nem történt..
2014. szept. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!