Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Érdemes Auchan kártyát használni?

Érdemes Auchan kártyát használni?

Figyelt kérdés
Nem ismerem annyira az Auchan-t, nemrég költöztem el. És hallottam, hogy lehet igényelni ott is kártyát. Kicsit utána néztem, és láttam, hogy úgy működik mint egy bankkártya (?) Én azt hittem, hogy olyan mint egy Tesco-s, vagy egy Supershop kártya, hogy vásárláskor odaadom, és mennek rá a pontok. Aki használ Auchan kártyát az elmondaná röviden, hogy működik ez, illetve érdemes-e használni? Köszönöm.

2014. szept. 19. 10:39
 1/1 anonim válasza:

Nekünk van, de hogy minek, azt nem tudom. Használhatatlan. Egy hete van meg, és már az első vásárláskor se működött (aktiválva volt meg minden) aztán mondták, hogy rossz pinkódot ütöttünk be, ami nem volt igaz. Aztán azt, hogy 24 órát várni kell. Vártunk 24 órát, megint próbálkoztunk, utána még 2x de nem sikerült, rossz kódot adtak.

Átbaszás.

2014. okt. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!