Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi időbe telik, mire egy...

Ancsa000001988 kérdése:

Mennyi időbe telik, mire egy csalással több milló forintott szerzett ember ellen, nyomozást indítanak?

Figyelt kérdés

2,5 hónapja feljelentést tettem a Budapesti Rendőr főkapitányságon, csalás megalapozott gyanújával.Lakáshitelt szerettem volna rendezni,és aki az ügyemet intézte lelépet a több milló forintal, ami el lett neki utalva.Többszörösen fel lett szólítva,hogy mind az írásbeli mind a szóbeli meghatalmazástól elállok.És mivel a megadott időre eredményt nem ért el,kértem utalja vissza a pénzem.Természetesen nem válaszolt a hívásaimra ,de megírtam neki,hogy feljelentést teszek ellene a hatóságoknál.Ez meg is történt,de mai napig senki nem ment ki kérdőre vonni a hölgyet,hogy hol is a pénz.Rajtam kívűl 5 ember jelentette még fel...és nem hiszem el,hogy senki nem csinál semmit??!!!!Több tíz milló foritott tulajdonított el lányával és fiaival együtt..ja és egy Angyal HOk nevezetű alapítványnak dolgozik. elég vicces dolog....a rendőrségen a kapcsolattartónkat 1 hónapja nem érem el.Hívom,emailt küldök neki,hogy van e valami fejlemény az ügyemmel kapcsolatban,de választ nem kapok.Érdekelne,hogy ki tudna a rendőrségen belül felvilágosítást adni nekem,hogy mennyi idő mire a nyomozást elkezdik,és előállítják a vádlottat.Válaszotokat előre is köszönöm.

Anita



2014. szept. 26. 18:23
 1/9 tetro ***** válasza:
Nyomozás hónapok, tárgyalás évek, lóvé vissza soha.
2014. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ahogy az első mondja...
2014. szept. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Évekig is eltarthat. A magyar rendőrség lassú.
2014. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ráadásul valószínűleg szabadlábon védekezhet, tehát akár el is szökhet külföldre a pénzzel.
2014. szept. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat!Ennyi erővel ,akkor verő emberekkel kiveretem belőle a pénzt,és kapok Én is 1-2 év felfüggesztett bőrtön büntetést.Főleg mivel gondolom annyi esze is volt,hogy a nevéről az összes vagyonát leíratta,még a Polgárjogi peren sem érek el szart sem....éli boldogan életét.....
2014. szept. 27. 11:05
 6/9 tetro ***** válasza:

11.05

sajnos igen, és én nagyon sajnállak is, de egyszerűen ez van, nem adunk névtelen cégeknek milliókat...

2014. szept. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És mi van ha a NAV-nál is bejelentem,hogy Mivel tudja igazolni a vagyonában lévő több milló forintot??Azok nem tudnak csinálni semmit?
2014. szept. 27. 11:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Semmi, mert a NAV-nál csak azt kell igazolnia ami a nevén van. Ilyen meg valószínűleg nincs.
2014. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves ancsa000001988!


Küldtem neked egy privát üzenetet.

2014. nov. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!