Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » OLX-es átverés! Mit tehetek?

OLX-es átverés! Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az volt h vásároltam egy nacit meg egy felsőt, ajánlott postával eggyütt 3300ért vettem meg tőle. Telefonon hivtam fel, normális volt. Még szept. 18.-án elküldtem neki a pénzt (a papir is megvan róla), rá 4 napra irta h megkapta és viszi postára.. Sehol, semmi.. Irtam neki olx.en h mi van a cuccommal mert már 1 hét is eltelt az utalás óta.. Erre azt írta h nem tudta feladni, sokat dolgozik meg családi gondjai is voltak. Ok megértem. Bejelöltem facén is visszaigazolt. Kértem h adja fel, mert már ideges vagyok, okt. 1.-én kérdezés után irta h feladta, ugy ahogy megdumáltuk ajánlottba.. Már több mint 1 hét és még nem jött meg.. FB-n alig van fenn, amiket vettem tőle olixen már leszedte, de nem tiltott sehonnan sem.. 2 napja kérem h küldje el az ajánlott szelvényt hogy tudjam kerestetni, de be se volt lépve, mostmár megirtam neki ha nem látom ujra a pénzem, vagy nem kapom meg a képet a feladási papirról és nem kapom meg a cuccaimat, feljelentem.. Szerintetek átvágott???

2014. okt. 9. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Írj az OLX-nek.
2014. okt. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%
Hihetetlen, h még mindig, 2014-ben is vannak ilyen Isten barmai, h előre utalnak pénzt....
2014. okt. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: megbizhatónak tünt, meg évek óta vaterázok, meg FB-n veszek dolgokat, előreutalással, soha nem b...tak át, soha nem volt ilyen
2014. okt. 9. 14:07
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Hát megértelek, jó nagy bunkó ez az eladó!

Figyelj viszont van egy zsírúj Iphone 7-esem, de nekem nem kell, mert az exem nagyapjának a harmadunokatestvérétől kaptam ajándékba, szóval eladnám.

Ha érdekel, fülhallgatóval és töltővel együtt odaadom 30 ezerért, megírom a számlaszámomat, utald el a pénzt én meg majd jól elküldöm a telefont postán.

Érdekel?

2014. okt. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
#3: akkor eddig mázlid volt, most meg nem. Pénzügyekben nincs bizalom.
2014. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3as: Ez valami vicc akar lenni? :D
2014. okt. 9. 18:32
 7/9 A kérdező kommentje:

4: Ez valami vicc akar lenni? :D

az előzóhez 4est akartam

2014. okt. 9. 18:33
 8/9 anonim válasza:
Te még megúsztad 3300 forinttal, én anó 20e. forintott utaltam egy telefonért..persze jól átvágtak nem érkezett meg és a pali a telefonszámát is letiltotta..Azóta megtanultam hogy soha ne utalj előre,ha megbizol a másikban akkor sem szabad!!De mondom örülj hogy csak ennyivel vágtak át,lehetett volna rosszabb is..
2015. márc. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igazad van, utolsó, tanultam is belölle, hozzad kepest tenyleg mázlim volt ennyivel... azóta vhogy a vateratol is elment a kedvem, pedig ott soha nem vertek át, de OLX-en csak akkor fogok vásárolni még 1x, ha személyesen tudom az illetővel lebonyolítani a vásárlást-eladóst....
2015. márc. 9. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!