Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Lehetséges külföldön saját...

Lehetséges külföldön saját szakmában elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Elsősorban Ausztria és Németország érdekelne. Mennyire lehet diplomás állást betölteni magyarként? Persze tudom nyelvtudás mindenképp szükséges. Jelenleg közép szinten vagyok angolból és németből is. Van-annak realitása , hogy ha leteszek egy felsőfokú nyelvvizsgát németből és van 5 év szakmai tapasztalatom, el tudok az említett országokban helyezkedni iparban végzettségemnek megfelelő pozícióban?

2014. okt. 14. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:

En 8 eve dolgozom mernokkent Nemetorszagban, felesegem pedig lassan 3 eve, szinten mernokkent. Nagyon sok ismerosom dolgozik a szakmajaban.


Persze hogy lehetseges. A nyelvvizsgara semmi szukseg, legyel kommunikativ aztan annyi, meg az sem baj ha akcentusod van vagy nem tokeletesen beszelsz. Nekem is van.


Egy tipp: gepesz tervezoket lasszoval fogdossak, ha tud CATIA V5-ot vagy valami mas osszevetheto tervezorendszert.

2014. okt. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ez jó hír. Férjem gépészmérnök és tervező. Én gyógyszeriparban dolgozom minőségbiztosítási területen. Ha valaki esetleg ilyen területen van, írjon.
2014. okt. 14. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!