Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Angol kommunikáció szintű...

Angol kommunikáció szintű ismeretével, a német alapfokú -, illetve a spanyol beszédszintű ismeretével milyen esélyeim lesznek Budapesten? Eltudok majd helyezkedni? (van érettségim is)

Figyelt kérdés

2014. okt. 18. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
talán valami callcenteres munka, de szimpla érettségi esetén nem nagyon számít, hogy hány nyelvet beszélsz, pláne ha középszint sincs meg.
2014. okt. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Angolból megvan a középfokú, pont, ezért írtam, hogy kommunikáció szintű, tehát mindent megértek, jól beszélek, de például nincs semmilyen szaknyelvi ismeretem. Spanyolból hasonló szinten vagyok, de nincs belőle nyelv vizsgám. Németből pedig megtudom magam "értetni", sok mindent megértek, de a beszéd csak hibás nyelvtannal megy folyékonyan, ha törekszem a helyes használatra akkor "döcögős".
2014. okt. 18. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem túl sok. A 3 nyelv jól hangzik, de a középfok azért még nem az a szint, amivel mondjuk egy call centerbe felvesznek, ott folyékonyan kell beszélni. Mikor megszereztem anno a középfokút, én is azt hittem, hogy tök jól tudok, de visszagondolva.. Persze ettől függetlenül találhatsz munkát, de ott valszeg nem a nyelvtudásod miatt fognak alkalmazni. Nem rosszból, de így van.
2014. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!