Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Sokan mondják, hogy a Plus500...

Sokan mondják, hogy a Plus500 egy átverés, mert csak annyi pénzt vehetsz ki, amennyit betettél. Akkor melyik programot ajánljátok, ahol az általam megnyert pénz teljes egészét ki tudnám venni?

Figyelt kérdés
Valamint az is szempont lenne, hogy ne legyen vagy csak nagyon minimális alsó határ a befektetni kívánt összegnél. Ha még egy próbaverziója is van, akkor meg még jobban örülnék. :)
2014. nov. 24. 21:14
 1/1 anonim válasza:
Ez nem igaz!Kezdő ként kereskedtem a Plus500-al,és a bónusz 5000ft-bol 105 ezret csináltam 3nap alatt,és utána elküldtem az okmányokat,és az elfogadása után a bónusz 6250ft-ot is megkaptam,kifizetést indítottam a "skrill"számlámra,és 3.nap rajta volt a pénz.Összegezve,0ft-ból kerestem 105 000ft-ot,nem fizettem be semmit,mégis kifizettek korrektül.
2014. nov. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!