Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nem tudtam, hogy hova kell...

Nem tudtam, hogy hova kell írni: vannak olyan munkaközvetítő szervezetek, ami diplomás munkanélküliekkel foglalkozik? Én januárban fogok vizsgázni, és aztán még nem tudom, hogy hogyan tovább.

Figyelt kérdés

2014. dec. 17. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
és egyszerre mész közmunkára az alibi diplomáddal ? :-)
2014. dec. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Bak Norbert ***** válasza:
Vannak, de nem feltétlen a szakmádba adnak munkát, akár magasabb fizetésért is, mint a diplomás minimálbér.
2014. dec. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es Degenerált.


Bak Norbert: Na és? Van ilyen, vagy nincs?

2014. dec. 17. 18:47
 4/6 Bak Norbert ***** válasza:
Van. Évek óta munkatársaim olyan nyelvet beszélő diplomások, akik itthon nem tudnak boldogulni diplomás munkanélküliként. Külföldön szakmunkába és betanított munkára több közvetítő cég is viszi őket (1000-1500 euro nettó fizetéssel), mivel nagy előnyük a nyelvismeret, ami az alacsonyabb iskolai végzettségűeknél sokszor hiányzik. (de, ami ugye diploma feltétel alapból..)
2014. dec. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak diplomás, nyelveket beszélő munkanélküliek. Az én ismerettségi körömben is, nem is kevesen.És valóban tucatjával, soxor családostul mennek külföldre.
2014. dec. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Fejvadász cégekhez menj, én is rajtuk keresztül kaptam az első munkámat az egyetem után. Bemész, leadsz önéletrajzot, meg csinálnak veled egy interjút, aztán hívnak, amint találnak neked valamit. Nekem három hét alatt találtak olyan munkahelyet, amivel elégedett voltam (logisztikai asszisztens lettem egy multinál), de már azelőtt is felajánlottak két állást is. Nyelvszakokon végeztem bölcsészkaron, szóval még csak nem is mérnök vagy közgazdász vagyok.
2014. dec. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!