Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mondanátok Budapesten antikvár...

Mondanátok Budapesten antikváriumot vagy ilyesmit ahol előre egyeztetés nélkül felvásárolnak könyveket?

Figyelt kérdés
Sürgősen kéne.

2014. dec. 17. 22:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerinted ki veszi meg vakon? Hogy tudná, hogy utána el tudja majd adni azokat a könyveket? Tényleg kiváncsi vagyok mi az elképzelésed erről.
2014. dec. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni csak úgy odavinni. Simán megveszik, ami nekik kell. De csak azt. A többit viheted haza. És nagy összegre se számíts.
2014. dec. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szinte bármelyikbe vásárolnak, egyeztetés nélkül. Milyen könyveid lennének eladók?
2014. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha úgy értette az "előre egyeztetés nélkül"-t, hogy bármikor oda lehet-e menni, akkor igen, nem kell időpont.


De én úgy gondolom arra kiváncsi, hogy megvesz-e valaki tőle egy halom könyvet csak úgy, szerintem ez nem fog menni, vagy maximum a papír árába.

2014. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Eddig is köszi a válaszokat. :) Elég sok van, ráadásul újak. Még régen nyertem őket tanulmányi versenyeken, de interneten úgyis mindent meg lehet találni. Képeskönyvek történelmi dolgokról, ilyenek. Neten hirdettem őket hónapokig, de ha 1-2-őt megvettek... Gondoltam még antikváriummal teszek egy próbát, ha ott sem akkor el lesznek ajándékozva. Hátha valakinek még haszára válnak. De sosem jártam antikváriumban. Ezért írtam, hogy "ilyesmi", nem tudom hol próbálhatnám meg eladni a könyveket, ha mást nem súlyra.
2014. dec. 19. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!