Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » AliExpress-en állandóan close?

AliExpress-en állandóan close?

Figyelt kérdés

AliExpressen rendeltem már kétszer ami sikerült kisebb összegért.

Most szerettem volna nagyobb összegért, kártyával minden OK, de pár nap múlva vissza doba, hogy CLOSED. Ezt kb eljátszotta már 8x, különböző eladóknál 2 kártyával is.


CLAIM-et töltöttem fel kártyáról és jogsimról, de semmit nem csináltak.


Valakinek tapasztalata v tanácsa?



#eBay #Aliexpress #vásárlás interneten
2014. dec. 21. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én már vásároltam kb 200x, de ilyennel még nem találkoztam. Le sem vonta végülis a kartyadrol az összeget? Vagy levonta,de visszautaltak? Nem igazán értem,hogy miért kellett a jogosítványodat feltölteni... Nekem soha nem kért ilyet a vasarlasoknal,pedig vettem drága és olcsó dolgokat is.
2014. dec. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Levonták majd visszautalták. Viszont ezt több terméknél előfordult és többször megvásároltam, mivel az eladó ezt tanácsolta, és a végén pár ezer forintom el is ment.

Szerintem a sok átváltás miatt.

2015. jan. 3. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!