Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek a mostani USD...

Szerintetek a mostani USD árfolyam (~280 Ft 1 USD) május-júniusig hogyan fog változni?

Figyelt kérdés
Marad? Emelkedik az árfolyam? Esetleg csökken?
2015. jan. 16. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Én inkább korrekciót várnék a forinttól, tehát valamelyest csökken az árfolyam, legalábbis ideig-óráig, de hosszabb távon biztosan emelkedni fog.
2015. jan. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amíg a jelenlegi kormány hatalmon van addig biztosan marad. Reméljük ez már csak pár hónap...


De nagyon csökkenni biztosan nem fog az elkövetkezendő min. 1 évben, bármi történik.

2015. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én konkrétan beszartam, amikor megláttam, hogy egy euró 325 Ft-on áll. Pont tegnap kellett átszámolnom. Tuti világ vár ránk.
2015. jan. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem 2 dolog fogja befolyásolni.

1. amíg ez a tetű banda marad addig a forintnak semmi esélye

2. a FED kamatemelése szintén a dollár erősödésének fog kedvezni


Összességében nyárra kb 300HUF/USD lenne valószínű, de nem merném rátenni a pénzemet.

2015. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy is volt a tévébe? -0,7% az infláció és MO jobban teljesít.


Marhára...

2015. jan. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%

# 2 és # 4

Az árfolyamnak nem sok köze van ahhoz, hogy melyik párt kormányoz.


# 5

Az infláció a pénznek az ÁRUval szembeni értéket jelzi. Ennek semmi köze sincs a forintnak a többi devizához mért értékéhez.

2015. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!