Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Diploma megszerzése előtt...

Diploma megszerzése előtt lehetséges elhelyezkedni a szakmában levelezőn (pénzügy és számvitel, BGF)?

Figyelt kérdés

2015. febr. 13. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, rengeteg diákmunkához keresnek pénzügyet tanuló hallgatót.
2015. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Még akár magadnak is indíthatsz szakmai vállalkozást, bármely szakon is vagy, ha nem csak arra vársz, hogy felvegyenek valahova, ha végeztél. Így már előnybe tudsz lenni azokkal szemben, akiknek nincs gyakorlata frissen végzettként, de gyakornokként is el tudsz helyezkedni sok helyre, azok közül is oda lehet érdemes, ahol látsz reális esélyt rá, hogy be is tudod dolgozni magad.
2015. febr. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Szerintem simán, rengeteg diákmunkához keresnek pénzügyet tanuló hallgatót."


Diákmunkát nem kaphat, aki levelezőre jár.

2015. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3 Igazad van, ez nem jutott eszembe, ettől függetlenül úgy gondolom, hogy lehet kapni állást, piacképes szakma és aki levelezőre jár, azt teljes munkaidőben is tudják alkalmazni.
2015. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én nappalin voltam 2 évet, mellette gyakornokként dolgoztam heti 2-3 nap multinál, most utolsó félévemre átmentem levelezőre mert felvettek főállásban. gazd. men szakon vagyok
2015. febr. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én is dolgoztam már az első évtől,én is PSZF-re jártam
2015. febr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyen esetben milyen fizetésre lehet számítani? Persze tudom nagyon változó lehet, de adott esetben ti mennyit kerestetek, ha nem túl személyes.
2015. febr. 16. 02:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Én első évben nappalin voltam, közben már volt egy adminisztratív jellegű munkám. Aztán átmentem levelezőre teljes állásban 110 kaptam. Negyedik szemeszternél váltottam szakmai munkára kezdetben hasonló fizuért, most egy évvel később 150 nettó környékén keresek. (szintén bgf psz)
2015. márc. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!