Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Normális dolog, vagy csak nekem volt sértő?

Állásinterjún voltam, konyhai munkára, ahol a tulaj hölgy kérdezte, hogy dohányzom e ,és borostámmal(minimális igényesen kinéző) mi a helyzet. Válaszoltam,hogy munkában nem cigizek, és a borosta is felejthető .Ekkor elkezdett személyeskedni, hogy miért dohányzom meg szokjak le, mert ez rossz dolog, miért van fülbevaló a fülembe,milyen oka van ennek,mondtam, ha gond kiveszem,pökhendi módon jegyezte meg, hogy ez sem normális dolog szerinte.Miért kell bunkónak lenni,amikor elmondtam, hogy munkaidőben nem cigizek,kiveszem fülbevalót,és borosta sem lesz,ezen túl mi köze van hozzá, hogy magán életemet hogyan élem?


25/f



2015. márc. 9. 12:24
 1/2 anonim válasza:
szia, az a baj, hogy nem normális, de mégis mindenhol ez van, főleg ahol fizikai munkára jelentkezik az ember. ://elvárják, hogy úgy nézz ki, meg úgy viselkedj, mint egy kétdiplomás úriember, még ha senki se fog látni
2015. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ezt tudod a társadalom szabja meg, ha a népesség 80%-kának nincs akkor neked se legyen :) Hülye felfogás...

Ne félj, a gazdagok lesz*rják mit gondolnak a többiek róluk, megvan mindenük, mások nyomora (80%) mit érdekli őket, sőt...

2015. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!