Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » KSH-nak van olyan kiadványa...

KSH-nak van olyan kiadványa amely bemutatja az infláció változását egészen a rendszerváltástól? Ha nekik nincs, valamilyen hasonló anyag is jó lenne.

Figyelt kérdés
Sok időt töltöttem már a keresésével, de nem találtam ilyet. Legtöbb csak bizonyos éveket mutat be, s azokat ráadásul számomra túl részletesen. Nem fontos, hogy túl szakmai legyen, inkább a tárgyilagosság, tömör tartalom ami számít. Köszönöm!

2015. márc. 11. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
2015. márc. 11. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést ha félreérthető voltam. Én nem arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi volt az infláció, ezt nyilván pár másodperc alatt megtalálom. A nagy kérdés a miért, fő makroökonómiai befolyásoló tényezők érdekelnének.
2015. márc. 11. 17:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem éppen történeti áttekintést nyújt, hanem általában ír arról, hogy a jegybanknak milyen eszközei vannak az infláció befolyásolására. Nem biztos, hogy ez pont az amit keresel, de azért érdekelhet.


[link]

2015. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
#3 Köszi, ezt már én is néztem, valóban nem rossz, de sajnos a 2000-2015-ös időszak már nem szerepel benne.
2015. márc. 12. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!