Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A HILD életjáradék valóban...

A HILD életjáradék valóban csak 65. év után köthető meg? 1-2 évvel előbb nem lehet? Van ehhez valami kiskapu, megoldás?

Figyelt kérdés
2008. aug. 25. 15:07
 1/3 anonim válasza:
100%

A hildnél nem tudom pontosan, de egy másik életjáradékos cégnél egyedi elbírálással lejjebb viszik a korhatárt.


Szerintem ha beírom melyik, az reklám lenne, de nem nehéz megtalálni, hívd fel a másik kettő életjáradékos céget: FHB és OTP

2008. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
54%
Ha Éj-t akarsz kötni, ezerszer gondold meg!!! Nem egy embertől hallottam mennyire megbánta.
2008. szept. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat!Most intézem.Több lehetőség közül vá-laszthattam ,a bank lehetőségei közül.Amikor az ember ilyen nehéz helyzetbe kerül,megoldást jelenthet.Sokat jelent számomra,hogy könnyebbséget jelent nekem,és ami igen lényeges,a fiamnak.Egyszerűen nincs lehetősége arra,hogy még engem is támogasson anyagilag.Ez is segítség neki,hogy leveszem ezt a "terhet" a válláról.Ha tudtok,takaréskodjatok előre!Most van erre lehetőség,nekem még nem volt (nyugdíjpénztárak)!
2008. szept. 22. 07:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!