Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Történt már olyan, hogy a...

Történt már olyan, hogy a feltöltős telódra tévedésből küldtek pénzt, azaz feltöltötték, és Te ütöttél már el számot, és másnak ment a pénz?

Figyelt kérdés
Mit csináltál, megtartottad, vagy visszaküldted,ill. visszakövetelted, ha te küldted rossz számra?
2010. febr. 16. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nagyapám akarta feltölteni a telefonom,rossz számot ütött be...azota is örül neki az illető,nem küldte vissza

anyámnak meg feltöltötte vki,nem jelentkezett érte,pedig visszakapta volna

2010. febr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nekem most töltötte fel valaki tévedésből a telefonomat 5000 ft-tal.

Én ezt a telefont évente kétszer szoktam feltölteni 2.500-2.500 ft-tal.

Kéri vissza, de én nem tudok most 5000 ft-ot nélkülözni, mert a sajátomat is most töltöttem fel.

Esetleg majd fél év mulva az ő telefonját töltöm fel, de akkor is csak 2.500 ft-tal, 1 év mulva meg megint?

Nem tudom hogyan adjam vissza neki!

2010. febr. 16. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

barátnőm telefonját töltötték fel véletlenül, jelentkezett az utaló, hogy megtarthatja, neki ez nem nagy pénzkiesés. rendes volt.

bár nem tartotta meg jó szokását:)

2010. febr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer a barátomét töltötték fel tizenvalamennyivel, pannonos. És nem jelentkezett az utaló!
2010. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Egyszer egy srácét töltöttem fel a sajátomé helyett, mert a postásnő ütötte be a számot, s az utolsó számjegyet elütötte.

Hívtam a srácot, aztán kiderült, hogy ő azt hitte, az anyukája töltötte fel, mert az anyukája szokta tölteni. Csak azt furcsállotta, hogy 3500-at rakott rá, s nem 5000-et, amennyit szokott. Megkértem, nem töltenék-e vissza, mert azért mégis csak 3500 Ft.

Aztán hívott az anyuka, hogy vissza tölti nekem, de csak 3000-rel tudja, mert bankkártyáról tölti. Én örültem nagyon, hogy legalább meglett a pénz! Rendesek voltak.

2010. febr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az újságosnál egy néninek szívességből feltöltötte a csaj, de melléütött,és nem ment át.Sajnáltam a nénit,mert oda pénze,nem vártam meg,mi lesz belőle...
2010. febr. 18. 16:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer véletlen feltöltötték 5000-rel. Rá 10 percre kaptam egy ilyen sms-t:

B.zd meg any.dat! Feltöltöttem a kártyád te k.cs.g!


Ha kedvesebb sms-t küld akkor visszatöltöttem volna neki.

Így járt.

2010. febr. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ,igazat kell hogy adjak...Jó bunló lehetett az illető,megérdemelte!
2010. febr. 24. 10:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!