Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nekem esetleg nem jár támogatás?

Nekem esetleg nem jár támogatás?

Figyelt kérdés
Munkanélküli ként vagyok regisztrálva (de van alkalmi munkám..) egyedülálló, saját háztartásban félig árva és pálya kezdőként élek, alig bírom fizetni a számlákat, nekem nem jár esetleg valami kis segítség? Reménytelenül érzem magam :(

2015. márc. 21. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha most egyedülállóként élsz egy saját háztartásban, akkor mi köze van ehhez a félárvaságodnak? Ha teljesen árva lennél, akkor sem járna erre támogatás (csak amíg nappalin tanulsz).

Rendes munkát kell keresni, és nem az államnak tartani a tenyered. Ha kell, kiadni a lakást/házat, és messzire elköltözni.

2015. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

semmi köze csak ezt is hozzá tettem mert esetleg számíthat...

szerinted nem keresem a rendes munkát?? ...istenem..

ha már itt tartunk tarthatnánk a tenyerünket az államfelé hogy adják vissza amit ellopnak...


csak tudnám minek okoskodik az akinek nincs fogalma, kiadjam a lakást amit bérelek?...jó....menjek messzire? tessék?

2015. márc. 21. 17:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Költözz oda, ahol van munka.

Nem a csodára kell várni!

2015. márc. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
miből költözzek....hova
2015. márc. 22. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!