Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A telefontársaságok megkülönbö...

A telefontársaságok megkülönböztetik az ügyfeleket?

Figyelt kérdés
Egy bizonyos problémával felhívtam az eggyik telefontársaság ügyfélszolgálatát egy szó szerint milliomos ismerösőm több száz ezer forintos apple telefonjával. Az ügyfélszolgálatos annyira segítőkész és kedves volt, hogy azt hittem már szinte hason csúszkálna előttem, hogy ha személyesen intézném a dolgot. Majd később jelentkezett ugyanaz a probléma és egy ős régi és nagyon olcsó készülékkel telefonáltam. Amikor is az ügyfélszolgálatos olyan bunkó volt és "hülyének néző" amilyen csak lehetett. Következő alkalommal ki direkt rákérdeztem, hogy ki írja-e e a rendszerük, hogy ki telefonál( a telefon gazdáját) és, hogy pontosan milyen készülékkel. És láss csodát! Bizony mindent tudnak a telefonálás alkalmával az ügyfélszolgálatosok. Ez a megkülönböztetés nagyon durva szerintem!

2015. ápr. 4. 10:26
 1/6 Koplárovics Béci ***** válasza:
57%

Vodafone? Red?

Egyébként persze, hogy tudnak mindent amikor hívod őket... A számot kijelzi, de ez kellhet is a segítséghez. Pl "nem működik X szolgáltatás" - persze, mivel ahhoz a számhoz nincs is bekapcsolva/előfizetve.

2015. ápr. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudják, hogy ki telefonál. Azt, hogy milyen készülékről nem tudják.


Nyilván a különbség abból adódik, hogy 2 különböző ügyfélszolgálatossal beszéltél.

2015. ápr. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából arra lettem volna kíváncsi, hogy mással előfordult-e már ilyen. Közre játszanak azok a tényezők amiket leírtok ti is, de nagyon egyszerűsítve látjátok. Az utolsó ügyfelező jó formán kimondta azt ami a kérdésben meg van fogalmazva. Ki kérdeztem rendesen. A készüléket is kimutatja a rendszerük, azt is, hogy egészen pontosan (méterre) hol van az a készülék és, azt is, hogy az ügyfélnek milyen anyagi vonzata van. Ennyi!
2015. ápr. 5. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

A készüléket is kimutatja a rendszerük,"


Nem, nem mutatja ki!


"azt is, hogy egészen pontosan (méterre) hol van az a készülék"


Nem, ezt sem mutatja ki. Maximum a cellainformációt láthatná (de ezt egy ügyfélszolgálatos nem látja), az pedig nagyon pontatlan, adott esetben 6-8 utcányi terület is lehet, akár négyzetkilóméterek.


"azt is, hogy az ügyfélnek milyen anyagi vonzata van. Ennyi!"


Ebből annyi igaz, hogy látják, hogy mennyi volt a telefonszámlája az előfizetőnek. Ebből meg túl sok mindenre nem lehet következtetni 2015ben, amikor 8e forintért korlátlan csomagokat kaphat bárki...

2015. ápr. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na hagyjuk már, kedves utolsó! Konkrétan utánajártam. Az akinek a telefonjával telefonáltam (mert nem tudtam) egy rohadt f.reg Csongrád megyei maffiózó volt (vállalkozónak álcázva persze ahogy azt kell) és már mindenki a seggét nyalja mindenhol, úgy, hogy az már észveszejtő. Éljen a narancssárga f.regbirodalom.
2015. ápr. 22. 09:12
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
Oké, hagyjuk. Tévképzetekben szenvedő idiótákat nem lehet meggyőzni (meg nem is érdemes).
2015. ápr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!