Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Állásinterjúra hívtak a...

Állásinterjúra hívtak a Zepterhez. Van valakinek tapasztalata velük kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Hallottam már róluk jót is, rosszat is. Irodai munkáról van szó, leszögezték, hogy nem MLM, ügynöki, vagy házalós munkáról van szó. De nem tudom..

2015. ápr. 17. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

lulz


Nem egy jó hírnevű cég. Csak a gugli első oldaláról:


[link]


[link]


[link]

2015. ápr. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
két ismerős jelentkezett, nekik is leszögezték, hogy irodai munka... az irodából kellett időpontot egyeztetni, telefonon másokat átverni.
2015. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a telefonálósokat már agyon kellene csapni!


Arcátlanul hirdetik telefonon, hogy nyertünk ajándékot. Amikor nem akarunk velük foglalkozni, akkor felhívnak sokadszorra megint és lelkendezve közlik az örömhírt, hogy nyertünk 100.000,-Ftot! Anyám már mondta, hogy adják fel postán. :)) Erre ők kötik az ebet, hogy menjünk be a cég központjába és ott vehetjük át.


Aztán kiderül, hogy árulnak máshol 35.000,-Ftos polarizációs szűrővel ellátott gyógyhatású lámpát (tényleg gyógyít, már sokszor használtam ilyen elvű készüléket, csak azt magam raktam össze egy erősebb ledes lámpából és egy lineáris polarizációs szűrőből kb. hatezer Forint körüli értékben). Szóval azt tényleg nem mondhatja senki, hogy nem működik, de mennyiért?


Visszatérve a telefonos ajándékhoz.

Elmondják, hogy azt a bizonyos bioptron lámpát (Médiamarktban 35-40.000,-Ft az ára) Ezt a Zepter 350.000,-Ftért kínálja, de először megkapja mindenki a százezres ajándékot, ami azt jelenti, hogy csak 250.000,-Ftot kell kifizetni a máshol 35 ezer forintba kerülő lámpáért a Zepternél!


Ezeket próbálják rábeszélni a telefonosok a szegény vásárlókra, akik ha nem tudják egyben kifizetni, akkor banki kölcsönnel, kamataival együtt tőlük közel félmillió forintért azonnal elvihetik. "Egyetlen meg nem ismétlődő lehetőség, amit nem szabad elszalasztani" felkiáltással közlik minden jelenlévővel.


A 350 ezer forintos készülék árából most engedünk százezret, ami az Ön ajándéka és így megkapja kettőszázötven ezerért.

vagy részletre 60 hónap alatt havi 8nyoclcezervalahányszáz forintok ketyegnek 5 évig.


Számoljuk ki, félmillió forint!

Na ez a Zepter!

Közben megkapod a készüléket

35ezer Forintért

a sarki műszaki boltban.



Ezt add össze ceruza nélkül.

Ha van lelked elkérni szegény kisnyugdíjasoktól 6-8-szoros árat vagy részletre még többet, és kedvezményként hazudni mellé azt az úgymond engedményt, akkor csináld.


Ha finomabb és emberi értékekkel megáldott lény vagy, akkor onnan menekülj, kerüld őket el nagyon messzire.

2015. ápr. 19. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Huh, hát ahogy írtam is, hallottam róluk rosszat is, de ez felháborító.

Természetesen semmiképp nem szeretnék egy ilyen cég munkaereje lenni!

Köszönöm a segítséget, tapasztalatokat!

2015. ápr. 20. 07:28
 5/5 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit.

Legalább akkor Te megúsztad a tortúrát. :)

2015. ápr. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!