Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Nextaprónak milyen esélyei...

A Nextaprónak milyen esélyei lehetnek a Jófogás mellett?

Figyelt kérdés
Állítólag volt OLX-esek működtetik az oldalt és szemre elég tetszetős, letisztult. Azt tudjuk, hogy a Jófogás csak félig-meddig működik és ez nagy valószínűséggel így is fog maradni a közeli jövőben is. Lehet-e egy viszonylag gyors felfutása a Nextaprónak az elkövetkező 3 hónap alatt?

2015. máj. 26. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én nagyon remélem. Már regisztráltam is, felraktam a hirdetésemet.
2015. máj. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha nem reklámozzák, akkor nem sok. Magától nem fognak odatalálni a hirdetők és vevők.

Akkor olyan lesz mint a startapro.hu , ami több éve működik, mégsem túl ismert oldal.

Reklám, banner, fészbuk megosztások, stb. és akkor van valami esélye.

2015. máj. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem az OLX-esek működtetik, hanem egy Veszprém megyei magánszemély. Az összes ilyen új oldal az OLX kiköpött mása akar lenni, ami jó is meg nem is...
2015. máj. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mindenesetre egyszerű, letisztult felületű az oldal, jó minőségű képekkel és könnyű kezelhetőséggel, bár a Jófogásról mondhatnánk ezt el.
2015. máj. 27. 12:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Néhány napja figyelem mennyi hirdetést adnak fel 24 óra alatt összesen az oldalra és eddig az a tendencia hogy körülbelül duplázódik az előző 24 órához képest. Ha ez a tendencia nem akad meg és folytatódni tud, akkor szerintem egész komoly esélyei vannak.


Meg mondom őszintén én drukkolok a nextaprónak. Jófogásnak lett volna ideje bőven rendbe tenni az oldalát, sajnos nem élt a lehetőséggel. A nexatpro pedig egyértelműen minőségibb, felhasználóbarátabb oldal. Győzzön az, amelyik jobb! Ilyen a kapitalizmus :)

2015. máj. 27. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Most értesültem a nextapróról e hozzászólások révén. Nem tudok hozzáférni. Lehet, hogy nem bírja a rohamot?

A Jófogás nálam is befuccsolt.

2015. júl. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam működik
2015. júl. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mivel két oldal van ami nem jó vatera és a jófogás, ezért én a nextaprot szeretem. Remélem felfut, ezért is reklámozom barátaim körében, meg minden ismerősnek.

Jófogás a mostani előresorolással hazavágja magát, legalábbis nálam mert fizetősé akarja tenni a felrakást, mint a vatera. ha nem teszed azzá, akkor archivál, tehát nem hirdethetsz tovább. Szar!

2015. aug. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
A jofogásról leszedtem mindent. Én is nextaprózom. A jófogás olyan lett mint a vatera:pénznyelő
2015. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Igazatok van: a Jófogás egyre több pénzért egyre kevesebbet tud. A Vaterát én sem szeretem. A Nextapróval az a bajom, hogy linket (linkeket) nem enged a hirdetésbe betenni.

A Jófogásnak ügyfélszolgálatosai egyébként nagyon rendesek és együttműködők, a felső vezetéssel lehet náluk probléma, szerintem halványlila gőzük nincs arról, hogy hogyan kell (kellene) egy online apróhirdetési oldalt működtetni (viszont nagyon okosnak és hozzáértőnek képzelik magukat).

Más: az, hogy Zsozsót „orrba-szájba“ reklámozták a TV-ben, miközben az oldal csak félig működött, megint csak azért történhetett, hogy néhány embernek náluk (legfelül) meglegyen a pénze. Az ilyen magatartási mintákat kellene megszüntetni és egy sokkal élhetőbb, tisztességesebb, hozzáértőbb, működőbb társadalomban élhetnénk.

A Nexapró-ügyfélszolgálatának viszont írtam egyszer egy levelet ... válaszra sem méltattak. Ez viszont probléma! Az ő oldaluk addig jó, amíg „automata“ módban működik és nincs szükség a segítségükre.

2015. aug. 30. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!