Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen érzés csak enni a...

Milyen érzés csak enni a fizetésből?

Figyelt kérdés
tehát semmire sincs pénzed...csak rezsi meg kaja.
2015. jún. 8. 11:28
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ezt én nem sokáig bírnám, tudom, hogy sokan így élik le az életüket (vagy még így sem), fogalmam sincs hogyan csinálják, én max. 2 hónao után a pszichiátrián kötnék ki, szóval riszpekt annak, akinek valamiért nincsen más lehetősége és ezt hosszú távon bírja.
2015. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
76%
Sosem próbáltam, de nem is szeretném.
2015. jún. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
74%
Milyen érzés lenne, ha elvonulnál tanulni egy értelmes szakmát, netán szereznél egy normális diplomát, nyelvet tanulnál és élnél nettó 300-500ezres fizetésből a hátralevő életedben? Ja, hogy az nem megy, mert csak a kifogásokat keresed, közben pedig csak lusta vagy és nincs semmi akaraterőd, ezért minden a rendszerre, multikra politikusokra fogsz. (én egy szaros mechatronikai technikusival kapok 300nettót+cafetéria+évi 2 alkalommal prémium, ami a fizum max 3X-osa lehet. Kb 1 hét alatt találtam ezt a melót. És nem, nem pesti vagyok, egy kis szar faluban élek kelet Mo.-n, de naponta 2 órát utazok melóba és nem sírok.) Na lehet lepontozni.
2015. jún. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom milyen, nem is akarom kipróbálni.

Imádok edzőterembe járni, finomakat enni, havi 1-2x étterembe menni, hétvégente haverokkal enni, inni, új ruhákat venni. Nyilván ha háború lenne, vagy valami miatt nélkülöznöm kellene, akkor valószínűleg beletörődnék, de ha nincs semmi gáz, akkor azon lennék, hogy újra visszaállítsam a régi életemet.

2015. jún. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
Én egyszer két hónapra kipróbáltam, aztán kicsit összeszedtem magamat és változtattam. Meg lehet úgy is maradni, csak hosszú távon nem érdemes.
2015. jún. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
94%

na mivan, egy kis szünet után újra ez lesz? naponta több kérdés a hülyeségeidről? menj inkább dolgozni, képezd tovább magad, ne ide járj írogatni. hiába ír neked bárki bármit, te csak a saját hülyeségedet fújod.


aki nem tudná ki a kérdező, annak ajánlom a blogját.


De figyelem, csak erős idegzetűeknek!!!!


[link]

2015. jún. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a nyomorultat... :D Durva ez a blog! Mit össze rinyál...
2015. jún. 8. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
83%
Ja, megint "a melós miért nem keres annyit, mint egy felsővezető, makroökonómia könyvet nem nyitok ki, inkább blogot írok róla és hülye kérdéseket teszek fel" barátunk?
2015. jún. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 anonim ***** válasza:
76%

"A melós újévi fogadalmai:

5: Idén nem idegesítem magam amiatt hogy fél óra alatt kitermelem a napi bérem."


Kíváncsi lennék, hogy milyen értelemben használja a "melós" fogalmát.

2015. jún. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
69%

"Kíváncsi lennék, hogy milyen értelemben használja a "melós" fogalmát."


Ő szerinte a melós csak a takarító, mekis dolgozó, gyári betanított munkás. A korábbi írásaiban még a szakmunkásokat is szidta, hogy bizony ők sem dolgoznak, csak a szegény betanított munkások.

2015. jún. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!