Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Nyert valaki mostanában...

Nyert valaki mostanában autónyeremény betétkönyvvel?

Figyelt kérdés
Megéri ebbe fektetni a pénzt? Ha igen mennyit, hogyan, mit gondoltok? Tapasztalatok?
2015. jún. 22. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:

Mindig nyernek valakik "mostanában". Rendszeres van sorsolás, megtudod nézni az OTP oldalán.

Ha veszel egyet, akkor lesz esélyed autót nyerni, és később ha meggondolod magad, akkor visszaválthatod.

2015. jún. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. jún. 23. 12:35
 3/8 anonim ***** válasza:

:O


Ilyen még van???


Én még olyanokról hallottam, hogy Trabantot meg Wartburgot lehetett így nyerni, de 20 éve nem is hallottam semmit erről.

Hihetetlen, mik vannak. :)

Milyen gyakran, és milyen kocsit?

2015. jún. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Elméletileg havonta sorsolnak! Vajon mennyi az esély a nyerésre?


[link]


Nemtudom mennyire éri meg, de ha meggondolod, visszaválthatod és visszakapod a pénzed. Ez jó!

2015. jún. 24. 19:41
 5/8 anonim ***** válasza:

nagyon érdekes.

de ehhez jó lenne tudni, hogy hány van forgalomban, hányat vettek meg.

ha nem sokan tudnak róla, és van az országban száz db (ennél biztos több, csak hogy szemléltessem) és kisorsolnak havi 5 kocsit, akkor előbb-utóbb van esélyed nyerni.

de ha mondjuk 100.000 db van forgalomban, akkor nem töbaz esélyed, mintha lottóznál, csak itt nem szelvény van, hanem a betétkönyv.

és mi az, hogy több esélyed van nagyobb betétkönyvvel? külön urnában vannak a kicsik, és abba bele sem nyúlnak?

és hogy lehet az, hogy az 5000-esek között nem volt nyertes???

2015. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Sajnos én sem tudom hogy működik..én is kíváncsi lennék rá!
2015. jún. 25. 10:54
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem a bank oldalán le van írva róla minden.


Nemtom jelenleg,h van,de van többfajta könyv, 5ezer, 10ezer meg 20ezer asszem, amelyik drágább azzal több esélyed van nyerni. Lehet h mindet egyszerre húzzák,de pl. akinek 5ezres van annak a neve 1szer kerül bele a sorsolásba, akinek 20ezres azé meg 4szer.

2015. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ennyi van leírva, ami infót most itt is olvashatsz. Én nem hallottam még róla, de érdekesnek találtam, elolvastam a linket. Nem sok infó van, épp ezért merültek fel bennem a kérdések, amiket itt leírtam. Ezekre ott nem kapsz választ, pedig fontosak.
2015. jún. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!