Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha ebayen eladok valamit,...

Ha ebayen eladok valamit, akkor a postai feladás hogyan működik?

Figyelt kérdés

2015. júl. 1. 18:40
 1/6 A kérdező kommentje:
tehát mi az én (feladó) teendőm, miután kifizették a terméket?
2015. júl. 1. 18:42
 2/6 anonim ***** válasza:
A teendőd az, hogy postára adod a terméket.
2015. júl. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na jó: becsomagolod, megcímzed, postára viszed, kéred rá az ajánlottat vagy az akármit és feladod.
2015. júl. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mikor kapom meg a pénzt?
2015. júl. 1. 22:33
 5/6 anonim ***** válasza:

és mikor kapom meg a pénzt?

ha kezdo ebayes elado vagy akkor majd kb. 21 nap mulva

a paypal MINDEN kezdo ebayes eladonak a penzet visszatartja az elejen, amig nem valsz megbizhato gyakorlott eladova


kerjel ra nyomkovetesit, vagy ajanlottat, vagy biztositast, mert ha a vasarlod azt mondja (vagy hazudja) hogy nem kapta meg a csomagot es koveteli vissza a penzet akkor te csak a postai papirral tudod igazolni hogy te bizony feladtad

ha tudod igazolni hogy feladtad es kezbesitve lett akkor fedezve vagy

ha nem tudod, akkor ugrott a termek is meg az ara is mert az ebay a vasarlo javara fog donteni es visszaadjak neki a penzet te meg hoppon maradsz


csamagolasra is NAGYON figyelj, mert ha eltorik az is a te hibad es vissza kell add a penzt a vasarlonak :(

2015. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben,koszonom.

Es ha megvan az utanvetes papir es a vevo megis azt jelzi nem erkezett meg, akkor en hogyan tudom bebizonyitani h elkuldtem? A vevonek kuldjem emailben az utanvetes papirt?

2015. júl. 3. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!