Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Pénzügyekkel, bankrendszerekke...

Pénzügyekkel, bankrendszerekkel, tőzsdével, kötvénypiaccal foglalkozó könyveket tudnátok nekem mondani?

Figyelt kérdés

BCE-GTK Pénzügy szakos vagyok, a rendes tananyag mellett szeretném tovább mélyíteni tudásom szünidőben is. Olyan könyvcímeket várok, melyeket ajánlanátok számomra az adott témában, esetleg már ti is olvastátok.

Nem kell feltétlen olvasmányosnak lennie, lehet akár szakkönyv is.

A következőket már olvastam: Michael Lewis: Brókerpóker

Michael Lewis: A nagy dobás

Ben Graham: Az intelligens befektető

Warren Buffett jelenti

Philip A. Fisher: Közönséges részvények, rendkívüli profitok

Gál Zoltán: Pénzügyi piacok a globális térben


Ezen kívül megköszönném, ha valaki tudna segíteni abban, honnan tudnék André Kostolany könyveket beszerezni! (Mesterfokon a pénzről,A pénz és a tőzsde csodavilága)


Előre is köszönöm mindenkinek!



2015. júl. 15. 19:44
 1/2 anonim ***** válasza:

"Mesterfokon a pénzről,A pénz és a tőzsde csodavilága"

Ez tananyagnak jó igaz videó:

www.youtube.com/watch?v=A8dySfFJ9_U

2015. júl. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia, ez nem egy könyv, de én korábban elvégeztem egy 4 féléves OKJ-t ott erről semmit sem tanítottak, és a sanda gyanum az, hogy ez még gyerekcipőben jár Magyarországon, bővebben itt:

[link]

2015. júl. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!