Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit érdemes rendelni Amazonról...

Mit érdemes rendelni Amazonról, ami magyarországon jóval drágább?

Figyelt kérdés
Van egy elég nagy értékű ajándékkártyám az amerikai amazon oldalára, és fogalmam sincs hogy mit érdemes rendelni onnan. Bármilyen értelmes ötletet szívesen várok! :)

2015. júl. 18. 18:31
 1/3 anonim válasza:

Szia!

Ha jót akarsz magadnak, akkor ne elektronikai terméket rendelj, mert az mire ideér rámegy a vám + a garancia is külföldre szól. Ha tönkremegy, akkor cumi, mert a szállítási költségeket neked kell állnod és az kb 5000Ft.

Ezért valami szép ruhát, esetleg játékot, könyvet ajánlom, hogy vegyél. Bár ez attól is függ, hogy mennyi az a nagy összeg. ;)

2015. júl. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
25000 Ft értékben tudok vásárolni, de ötletem sincs hogy mit. Arra is gondoltam hogy veszek valamit és eladom itthon, de nem tudom mire van kereslet és mi éri meg.
2015. júl. 18. 20:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a legegyszerűbben azzal jársz, ha magát az ajándékkártyát adod el, akkor azt vesz belőle az illető amit csak akar. Persze, névértéken nem fogod eladni.


Egyébként nagyon ritka, hogy valami annyival olcsóbb a postaköltség+vám+áfa után, hogy azt még jó áron értékesíteni is tudd.

2015. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!