Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Valahol elérhető az interneten...

Valahol elérhető az interneten azoknak a postáknak a listája, ahol sárga csekket bankkártyával lehet fizetni díjmentesen? Vagy már mindenhol elérhető ez a szolgáltatás?

Figyelt kérdés

2015. júl. 20. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol


Ha biztosra akarsz menni, akkor főpostára menj, azaz a városod legnagyobb postájára. Pesten több ilyen is van, például a Nyugatinál és a Keletinél. Előbbiben már használtam is ezt a szolgáltatást.

2015. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem találtam ilyet. De ha olyan telefonod van (android vagy iOS), akkor befizetheted akár otthonról is az icsekkel. Az is ugyanúgy bankkártyás vásárlási tranzakciónak minősül, mint az automatás.
2015. júl. 20. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
2015. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az excel tábla nyilván akár naponta bővülhet, ezért a felső címen érdemes a linket figyelni. A bal oldalon az i alatti hasábban.
2015. júl. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2015. júl. 21. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!