Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek gyorsabb lehetek...

Szerintetek gyorsabb lehetek mint a fogadóiroda élő fogadásnál ha kint vagyok a meccsen?

Figyelt kérdés
Pl 0:0-nál lesz egy gól még az első félidőben és a gól után egyből fogadok arra hogy az első félidőben a gólok száma több lesz mint 0,5. Ha elfogadják akkor tuti nyerő lenne, amúgy meg ha lassabb vagyok mint az iroda akkor sem bukok. Amúgy telefonról ez szerintem simán működhetne mert én is telefonról fogadok a pinnacle-nél (mobilos felület és reklámok nincsenek)és egy kb 7-8 kb/sec-es nettel egy 1-2 mp alatt tudok fogadni.

2015. júl. 24. 14:46
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Tegnap ezt próbáltam egyébként tv-s közvetítéssel (zeljeznicar-ftc) de ott lassú voltam. Amúgy úgy próbáltam, hogy beírtam a tétet utánna place bet-re nyomtam majd az okra akkor nyomtam rá amikor lőtték a gólt
2015. júl. 24. 14:53
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Irtam volna valami hosszut, de felesleges. Te tokhulye vagy a sportfogadashoz - vagy epp a fogadoirodat nezed annak.
2015. júl. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
+1
2015. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Engem csak az érdekelne, hogy honnan szerzel 2015-ben 7-8 kb/sec-es netet. A történet többi részére nincs is értelme reagálni.
2015. júl. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kell azért lehülyézni mert van egy ötletem ami sztem nem hülyeség már csak azért sem mert mire az irodához eljut az információ eltelik egy kis idő ami alatt akár lehetne fogadni. Ha hülyeséget kérdezek akkor is lehetne normálisan válaszolni és mondjuk kifejteni, hogy miért nem működhet. Amúgymeg ti próbáltátok már, vagy csak pofáztok, hogy szerintetek nem működik?
2015. júl. 24. 16:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Én csak pofázok, nem szórakoztat a sportfogadás.
2015. júl. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Telekomtól 600 forintért 30 MB, ha elfogy akkor 1hónapig lekorlátozzák max 32kb-ra de annyi sose szokott lenni. Sajnos tanyán lakok két város között ahol lefedettség olyan gyenge, hogy jobbat nem is érdemes venni.
2015. júl. 24. 16:32
 8/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem leszel gyorsabb, mint az iroda, jól ki van találva a rendszerük.
2015. júl. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz gyorsabb lenni, mert minden meccsen ott ülnek a mobilos emberkék, akik különböző közvetítő cégeknek küldik az infót mindenről (bedobás, szöglet, kirúgás, veszélyes támadás, stb..), akik továbbítják a fogadóirodáknak, mindezt nagyon gyorsan. Mire kiválasztod az eseményt, már le is zárták a fogadásokat, de ha esetleg mégsem, akkor sincs semmi, mert élő fogadásnál mindig kell várni pár mp-t mire beveszi, tehát felejtsd el az ötletedet.
2015. júl. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A fogadó irodák nem hülyék... pont ezért van a rendszerbe építve egy pár másodperces késleltetés, ez a normál fogadókat nem zavarja, észre sem veszik, viszont az ilyen speedstereket teljesen kinyírja.
2015. júl. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!