Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Aliexpress! Az első vásárlásná...

Aliexpress! Az első vásárlásnál megadtam a kártyám adatait és mentettem. Hogyan tudom ezt most utólag törölni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 8. 22:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha az oldalon bejelentkezve alapvetően nem látod a beállításoknál a kártyád kezelését, pl. Add/Edit Credit Card vagy ha valamit a kosárba raksz de nem fizeted ki csak a fizetési oldalra mész és ott keresel automatikus kitöltésű űrlapot azt töröld vagy ne engedélyezd. Ha így sem megy akkor böngészési előzmények törlése, mentett jelszavak, cookiek és webhelyadatok, mentett & automatikus kitöltésű űrlapok és tartalomlicenszek törlése. Ezt mind, visszamenőleg míg a vásárlás történt az oldalon.

Ha így sem akkor contact az aliexpress supporttal márha visszaírnak..

2015. aug. 9. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!