Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Még csak 13 éves leszek van...

Még csak 13 éves leszek van egy viszonylag jó számítógépem csak egy quad proci meg egy jobb videókártya kéne deh így elég nehéz pénzt gyüjteni szerintetek milyen munkával lehetne jól pénzt keresni egy ilyenkorú gyereknek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 18:59
 1/10 anonim válasza:
49%
Hát én is enyi idős vagyok és én apának elmondtam hogy nemjó a gép ő elvitte és mindnet kicserélt benne szólsz a szüleidnek:)
2010. márc. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
minek quad proci? menyél focizni az udvarra ne a gép előtt üljél egész nap. én a szüleid helyébe kivágnám a géped az utcára
2010. márc. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
jah csakhogy akkor biztos nemvolt válság mellesleg nemrég kaptam úgyhaogy csak magamra számíthatok:(:S:'(
2010. márc. 8. 19:45
 4/10 anonim válasza:
50%

19:33-nak miért most te nem a gép elött ülsz??

ennyit erröl!!xD

2010. márc. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de gép elött ülök megvan a gép de a proci meg a videókártya nem a legjobb és ez a bajom de nem akaptam a a kérdésre választ a 31es esviszi az apjának a többi szerint menjek ki -10 fokba focizni .....
2010. márc. 8. 20:02
 6/10 anonim válasza:

Nem tudom, hogy vidéken laksz esetleg, mert akkor körbeérdeklődhetnél hogy dolgozhatsz-e a kertükben, vagy esetleg városban idősebbek kutyáját sétáltatni.

Kérdezd meg szüleidet, hogy tudnak-e valami munkát ajánlani.

2010. márc. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem vállalhatsz munkát, illetve hivatalosan nem is foglakoztathatnak Téged.
2010. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, hogy kiakadok az ide írogatóktól...

Ha hisztizne hogy a szülei nem vesznek akkor azért piszkálnátok...

Szerintem nagyon szép dolog hogy magának akarja a kis srác megoldani nem a szülei nyakán lóg.


Ja és még mindig jobb, mintha a szex rovatba írná, hogy terhes e a barátnője...

2010. márc. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
19:58 de én nem 13 éves vagyok te s*gg . 13 éves koromban nem az volt a legnagyobb problémám hogy hogy fogok 4 magos procit szerezni a gépembe. nekem még normális életem volt
2010. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 RoniRafael válasza:
Szia kutyasétáltatás fűvágás vagy legyél gyerek és menj ki pecázni vagy focizni vagy a barátokkal valamit játszani
2018. ápr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!