Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések

A kérdés

Ha aug 20-a csütörtök és a következő nap aug 21 le lett dolgozva és így 4 napos szünet van ahol nyugodtan haza lehet menni családtagokhoz de a főnök berendelt mégis 21-re mindenkit, most 2 szer le lehet-e dolgozni azt a napot?

Keress kérdéseket hasonló témában: munka

2015. aug. 17. 20:59  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Vagy ezt lehet büntetni is valamivel? Pl ha feljelentem akkor lesz eredménye?

vagy semmi

mert ez kicsit unfair

# 1/5Időpont 2015. aug. 17. 21:00 Privát üzenet
mondd meg neki hogy miért csinálja ezt és ha ezt csinálja feljelented mert 1 napot nem lehet 2szer bedolgozni...!ENYI

# 2/5Időpont 2015. aug. 17. 21:46 Privát üzenet
Alapesetben szoktál szombaton is dolgozni?

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2015. aug. 17. 21:50 Privát üzenet

Nem mindegy milyen munkarendben dolgozol, lehet, hogy nálatok nem kellett ledolgozni a 21-ét, mert amúgy is mentetek volna.

Egyébként meg jelentsd fel nyugodtan, de hogy utána kereshetsz új munkahelyet, az tuti.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont 2015. aug. 17. 22:54 Privát üzenet

" a főnök berendelt mégis 21-re"

Megteheti. Rendkívüli munkavégzést bármelyik munkáltató elrendelhet. Az persze egy másik dolog, hogy mitől "rendkívüliek" ezek, ha lassan más mindennapossá válnak. :(

Természetesen díjazás jár érte, amit az is befolyásol, hogy milyen munkarendben vagy foglalkoztatva.

"Feljelentésnek" akkor van értelme, ha a munkarendre előírt szabályokat nem tartja be. Például nem 21-én reggel kell riadóztatni a munkavállalót, hogy be kéne menni...

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2015. aug. 18. 05:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyi penz az amibol nyugodtan ellennel es mikent fektetned be h ellehess a profitbol?
Csütörtök óta a Pesti elosztóban van az utánvétes csomagom. Itt lakom Pesten mennyi idő míg onnan kiszállítják?
Miert nem vártak a Jozsefvarosi piac bezárásával karácsonyig? Két nap mulva bezár, tényleg a csütörtök az utolso nap h. nyitva lesz a piac?
Lejárt bankkártyát nyugodtan ki lehet dobni a szemetesbe?
Én egy olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy fel adtam után vétel egy babakocsit szerdán csütörtök reggel meg is kapták:Én a pénzt úgy kértem hogy bankszámlára utalja posta!...
Csütörtök reggel vérvételre megyek. A doktornő azt mondta, hogy nyugodtan ehetek előtte, ám szerda este egy munkahelyi búcsúparti lesz. Kérdés, hogy a búcsúpartin ihatok e? (...

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!