Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülne ez az Amerika...

Mennyibe kerülne ez az Amerikai rendelés?

Figyelt kérdés

Sziasztok! nemrég tönkrement az iskolatáskám(4-ben kaptam, most megyek 10.-be) és Magyarországon nem igazán találtam olyat, ami megfelelne nekem akár stílust, akár az árat nézzük... viszont ebay-en találtam egyet, ami nagyon tetszik... viszont érdekelne, hogy a végösszeg mennyi lenne, mivel gondolom kerülne rá még vám is... illetve, hogy érdemes-e megvenni, mármint szerintetek minőségre stb. jó-e? még egyszer, amcsi cucc, nem kínai is itt a link:

[link]



2015. aug. 19. 00:49
 1/5 anonim ***** válasza:
vám vlsz nem lesz.szerintem ez nem ér 10ezret.
2015. aug. 19. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26 dollár a táska, 11 dollár a szállítás, erre jön még 27% áfa és kb 2000 forint vámkezelési díj, összesen kb 15000 forint.
2015. aug. 19. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

elsőnek annyi, hogy itthon a legolcsóbb ekkora méretű(nekem tetsző) oldaltáska, 7000ft és semmi extra nincs benne, egyszerűen csak egy sima táska... ha drágábbat nézel, akkor elég gyorsan ugrál felfelé az ára egészen az adidas táskákig amik műbőrrel vannak borítva és jól is néznek ki, csak az a baj, hogy olyan van szinte mindenkinek... én meg utálom a tömegtermékeket és arra törekszek, hogy egyedi legyek... valamint ez lesz a 3. sulis táskám és valószínűleg talán az utolsó is szóval olyat szeretnék, ami jó és ha már költök rá, akkor költök többet, ha kell... de egyébként ez nem leszólás vagy hasonló, csak leírtam

2. köszönöm szépen, a vámkezelésről nem is tudtam...

2015. aug. 19. 10:03
 4/5 belapus ***** válasza:

Az EU-n belül nincs vám, ezért próbálj meg az ilyen országokra rákeresni.

Például:


[link]

2015. aug. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs vám!Amúgymeg írj eladónak,kérd meg h írja a boritékra h gift,vagy reklám
2015. aug. 30. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!