Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Távolról tudok e ingatlant...

Távolról tudok e ingatlant eladni?

Figyelt kérdés
Örököltem egy lakást, melyet eladnák, de nem szeretnék az adott településre menni miatta. Távolról ez megvalósítható, mondjuk megbízásosan? Van ilyen?

2015. aug. 20. 19:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Persze, ha adsz megbízást, más is megkötheti a szerződést a nevedben.


De a szerződés megkötése nincs az adott településhez kötve, bárhol eladhatod.

(Az más kérdés, hogy a vevő azért nyilván meg akarná nézni az ingatlant, de az eladáshoz nem kell ott lenned se neked, sem a vevőnek)

2015. aug. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
EladnÉk ugyebár, és ügyvédet meg ingatlanost megbízhatsz vele.
2015. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Második válaszoló: képzeld, ahonnan én jövök ez egy tájszólás, mindenki így beszél. Biztos fájt olvasni, de ez van :)

2015. aug. 21. 01:08
 4/6 A kérdező kommentje:
És az ilyen Ingatlanközvetítő cégeknél odaadom a kulcsot a közvetítőmnek, ők meg megmutogatják a potenciális vevőknek?
2015. aug. 21. 02:05
 5/6 anonim ***** válasza:

Van olyan is hogy a kulcs az ingatlanosnál és ő intéz mindent.De lehet ez plussz pénz.Eleve a jutalékuk 2-5% kb

Hívj fel egypár nevesebb ingatlanközvetítőt szerintem.

2015. aug. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kedves csbk!


Köszönöm válaszod.

Szép napot!

2015. aug. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!