Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyan lehet eladni Ebay-en...

Tyler913 kérdése:

Hogyan lehet eladni Ebay-en keresztül? Díjköteles-e a puszta hirdetésfeladás? Milyen vám- és szállítási költségekkel kell számolni?

Figyelt kérdés

Főleg az utóbbiak érdekelnek,magának az eladásnak a technikai részleteiről már találtam leírást,de nem tudom,belevágjak-e. Van 1-2 saját,használt cuccom,amit szeretnék elpasszolni,és jó eséllyel az USA-ba tudnám ezt megtenni jó áron. Viszont fogalmam sincs,hogyan lehet olcsón megúszni a szállítást,és hogy kivitel esetén kell-e vámot fizetni.

<3kg-os,nem törékeny dolgokról lenne szó,darabonként kb. 100-200 dolláros eladási értékben.



2015. aug. 26. 19:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Díjköteles-e a puszta hirdetésfeladás? - nekem havi 50 hirdetesfeladas ingyen van, kiemeles, extra fotok pluszba kerulnek de sose hasznalom igy mindig ingyen hirdetek


Eladas utan Ebay, Paypal jutalekot von le.


Vamot SOSEM az fizet, aki a cuccot kuldi, hanem aki kapja. Ez teged ne erdekeljen. A vasarlo majd ugyis kap rola infot, ha esetleg egy amerikai Nebraskaban meg akarja venni a cuccod ebay majd kiirja neki, mennyit, ha kell, fizetni vamra.


Postadij iszonyat sok lesz, amit a vevovel fizettes. Igy mar lehet hogy nem eri meg nekik. Ajanlott kuldemenykent kuld, mert ha elveszik utkozben, a cuccot is buktad meg a penzt is mert a vevodnek vissza kell utald az osszeset!


Setalj be a postara egy kilos dobozzal es kerdezz ra kivancsisagbol mennyibe kerulne ajanlva feladni az USAba, mondj nekik egy fiktiv cimet, hogy ki tudjak szamolni, aztan dobj egy hatast ott a posta kozepen mikor meghallod az osszeget.


Kint elek, anyu neha kuld csomagot, mindig ajanlva, mert a multban soknak laba kelt es mindig elszornyulkodik. Nagyobbacska boritekok amik meg levelkent jonnek 3-5ezer forintok!

2015. szept. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én 1-2 kilós csomagot küldenék,és 5 ezer forint postaköltségre még simán bele is férne...
2015. szept. 7. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!