Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van köztünk olyan, aki nyert...

Van köztünk olyan, aki nyert már OTP-s gépkocsinyeremény-betétkönyvvel?

Figyelt kérdés
Vagy ismertek ilyet?

2015. szept. 8. 17:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmék. Nem vették át az autót, az árát kérték és abból caináltatták a tetőjüket. Mi is most cseréljük a tetőt, bízunk benne, hogy jövő héten mi is nyerünk. :-)
2015. szept. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én nem nyertem :(
2015. szept. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én kaptam 2 darab ötezer forintos betétkönyvet, de mióta megvan még csak nem is sorsoltak ki ötezresek közül senkit.Lehet, hogy az ilyen kis értékű betétkönyvekkel nem is érdemes részt venni a nyereményjátékban?
2015. szept. 8. 20:25
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A fene se érti, hogy az 50 ezres betétkönyvön kívül mi alapján sorsolnak a többiből. Nyilván lehet vele nyerni, de olyan ez, mint a lottó, a nyertes sokkal ritkább.
2015. szept. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
nekem is van néhány 5 ezer forintos nyeremény-betétkönyvem, több mint 10 éve, sose nyertem...
2015. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem érdemes belőle bevásárolni!

Mivel a lekötött betétek kamata a béka segge alatt van, így az nem alternatívája. Néhány 50 ezrest ha veszel, azzal viszonylag jó esélyed lesz, ráadásul nem kockáztatsz semmit, bármikor visszaváltható.

2015. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
67%
Szia. Szerintem is jobban megéri mint a banki kamatok. Nekem anyám meg nevelőapám szerencsés volt ebbe. Anyám 3 autót is nyert. Egy wartburgot, egy daciátés 2006 ban is egyet. Annak az árából árverésen vett egy garzon lakást. Nevelőapánk meg 2 trabantot nyert annó. Mindegyikből érdemes venni,csak hogy mindbe legyen esélyed, de most gyakorlatilag csak az 50 ezresre húznak, mert annyira picik a kamatok. Nekem is de van de még semmi :(
2016. ápr. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
26%
Érdeklődnék, mekkora tippel lehetett nyerni az OTP E-gépkocsinyeremény játékán?
2016. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!