Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A tőzsdéről származó jövedelme...

A tőzsdéről származó jövedelmet hogyan lehet igazolni?

Figyelt kérdés
Szóval, ha kérnek valahonnan jövedelem igazolást de nincs bejelentett munkahely, hanem a tőzsdéből élek meg akkor ezt hogy tudom igazolni bankszámlakivonaton kívül?

2015. okt. 13. 14:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A brókercéged ad minden évben egy kimutatást, azzal lehet adóbevallást készíteni, az mutatja a jövedelmed belőle. Fura hogy nem tudod, pedig ebből élsz.
2015. okt. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem te csak szeretnél a tőzsdéből megélni, de valószínűleg sötét vagy hozzá (lásd az első válaszoló hsz-ét).
2015. okt. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hallod. Nem kell egyből bunkónak lenni, nem néztem még utána, csak az ismerőseim azt mondták, hogy azt hiteligényléskor szerintük nem fogják elfogadni jövedelemigazolásnak. Ezért írtam ki a kérdést. Hihetetlen, hogy itt semmit nem lehet megkérdezni anélkül, hogy valami bunkó le ne hurrogná az embert. A választ megkaptam mindenesetre, köszöntem.
2015. okt. 13. 18:37
 4/7 anonim ***** válasza:
A tőzsdéből származó jövedelmet egészen biztosan nem fogják elfogadni jövedelemigazolásnak.
2015. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem?? Akkor tényleg nem vehetek fel lakáshitelt?
2015. okt. 14. 12:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen hitelt akarsz felvenni, de nyilván van valamilyen számlavezető bankod vagy valahol szeretnél hitelt felvenni. Sokkal egyszerűbb lenne, ha ott érdeklődnél, mert annyiféle feltételnek kell megfelelni, hogy innen mi nem fogunk tudni pontos tanácsot adni.


A múltkor fel akartam venni egy hitelt, már egész jól előrehaladott állapotban voltunk (szóban :D), amikor kiderült, hogy KATA-s (kisadózó) vagyok és az a hitel KATA-soknak nem adható. Nesze semmi, fogd meg jól :D

2015. okt. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szép:D

Jól van, mindenképpen utána fogok érdeklődni, csak tudni akartam, hogy egyáltalán esélyem van -e rá.

2015. okt. 14. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!