Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » A Tesco-ba vásárolt tv nem...

A Tesco-ba vásárolt tv nem működik mi a teendő ha még garanciás?

Figyelt kérdés
Próbáltam elérni telefonon de nem kapcsolhatók. Most akkor vigyem be a tv és ott próbáljam vagy ki jönnek érte? Van valami más telo szám amin elérhetem őket?

2015. okt. 15. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Kimenni nem fognak érte, elviszed a Tescoba a vevőszolgálati pulthoz, ott át fogják venni és elküldik a megfelelő szervizbe.
2015. okt. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha több, mint három napja veted, akkor elviheted márkaszervízbe is, a tescosok is oda fogják leadni, csak úgy lassabb a folyamat, ha a tescoba viszed.
2015. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vidd be a tescohoz aztán vagy csere vagy elküldik szervízbe, kb 2 hét, aztán hívnak h mehetsz érte
2015. okt. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Már megvan csak azért elég bosszantó hogy 4 telefon számból egyszer vették fel és csak annyit közöltek hogy vidd be és letették. Csak úgy olvastam a garancia lapon és a weboldalon is hogy ki jönnek :) de mind1 be vittem :)

Kösz szépen a gyors választ.

2015. okt. 16. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
minél előbb vidd vissza. én is jártam így már a tescóban vett dolgokkal, hogy vissza kellett vinnem. pld láncfűrész.
2015. okt. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!