Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tegyük fel hogy nyertem a...

Tegyük fel hogy nyertem a lotton. Mennyiért tudnám megvenni Grenedát? Vagy valamilyen más szigetett amin államot alapithatok? ( királyságot )?

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 00:34
 1/6 anonim válasza:
95%
Először is Grenada, nem Greneda. Ma az ötöslottó még kétmilliárd sem volt. Ennyiből még egy luxuskastély is alig jön ki, nem még egy komplett állam.
2015. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Nem fogsz tudni így, semmit se alapítani és a lottó nyeremény csekély lenne rá szerintem. Dollár milliárdokban számolj és ez csak egy bérlés talán az adott államtól vagy vásárlás, ha tényleg olyan sok pénzed van és nem szeretjük a műveletlen királyokat :D és kezdődne a trónok harca
2015. okt. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
85%
Azt vágod, hogy Grenada egy állam, nem sziget? A gyerekes fejedben szerinted kinek van joga eladni egy államot? Ha meg is történne, hogyan akadályozod meg, hogy a lakósok lázadjanak ellened? Szerinted mennyi pénzből kapnál annyi zsoldost, amivel fenn tudnád tartani a királyságod (lol?)?
2015. okt. 18. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Egyébként érdekes olvasnivaló itt: [link]


A lényeg: a létező összes szigetet valamelyik állam már magáénak tartja, és te nem kiálthatod ki csak úgy a függetlenséget, az ilyen dolgok súlyosan sértenék az illető állam presztízsét, órákon belül eltávolítanának onnan békésen. :)

2015. okt. 18. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4%

szigetett netten? :-)

Az jaó lene, mi, töki?!

2015. okt. 18. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
48%

Szigetet?

Beszűkült, proli magyar gondolkozás.

Én telket vennék a Marson, vagy a Holdon.

2015. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!