Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van olyan terület ahol pusztán...

P83 kérdése:

Van olyan terület ahol pusztán következtetésekkel pénzt lehet keresni?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogyha egy adott területen sémák vagy logika vagy egyéb törvényszerűségek betartása elegendő-e ahhoz, hogy egy adott területen pénzt lehessen keresni?

2015. okt. 28. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
zöldség-gyümölcs kereskedő
2015. okt. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Postai ügyintéző

Okmányirodai ügyintéző

Könyvelő

Bérelszámoló

Könyvtáros

2015. okt. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Tom Benko ***** válasza:
Bűnügyi nyomozó.
2015. okt. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves P83!


Bármilyen területen lehet pénzt keresni!


Ha szereted a lovakat, taníts meg egyet háton úszni. (Ezt nem viccnek szántam.)


Azt hiszem rátapintottál a lényegre, mert a következetesség a lényeg. Éppen a napokban olvastam, Darren Hardy: The_Compound_Effect c. bestseller könyvét. 27 éves korára 50.000.000 $ vagyont ért el. Érdemes rá hallgatni. (Keress rá a Google-ben).


Ő azt mondja, hogy bármilyen területen, ha tudod mit szeretnél csinálni, és ha következetesen minden nap teszel érte csak kicsit is, előbb utóbb jobbá, még jobbá, idővel profivá válsz benne és sok pénzt kereshetsz vele. Mindegy mit csinálsz. Bármit. Elvezetni egy lovat a folyóhoz mindenki tud, de tanítsd meg háton úszni és sokan fizetnek érte majd, hogy ezt láthassák. 


Azért nem gazdag az emberek zöme, mert nem tudják mit szeretnének igazán csinálni. De ha tudja is, nem képes következetesen dolgozni érte.


Sokan tudnak úszni, de nem kapnak érte olimpiai aranyérmet a vele járó jutalmakkal. Igaz?


Ha szeretsz olvasni, javaslom olvasd el Darren Hardy fenti könyvét - feltétlenül.

Ha van időd, nézd meg ez az ember mit csinált: [link]


Kívánom neked, találd meg azt a területet, amit szeretsz csinálni, amiben jó vagy és érj el nagy eredményeket! Azt mondják, hogy aki keres, az talál. Még én is a kereső fázisban vagyok, de keresek. ;) És azt is mondják: a változás belülről jön. Igyekezzünk. 

2015. okt. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!